// چهار شنبه, ۱۲ آذر ۹۹ ساعت ۲۱:۰۱

به‌تازگی هیلی استاینفلد با انتشار پستی در اینستاگرام شخصی خود احتمال حضورش در سریال Hawkeye برای بازی در نقش کیت بیشاپ را افزایش داده است.

طبق اطلاعاتی که مدتی پیش منتشر شد، مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Hawkeye (هاکای) از این هفته در بروکلین در شهر نیویورک رسما آغاز شده که قابل انتظار است طی امروز این سریال جلوی دوربین برود. اگرچه جرمی رنر، بازیگر نقش کلینت بارتون مدتی پیش تصویری از گریم صورت آسیب دیده خود را منتشر کرد و ظاهرا در حال آماده شدن برای تولید این سریال مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول بود، اما هنوز بازیگر نقش کیت بیشاپ در سریال هاکای مشخص نشده و تنها می‌دانیم که هیلی استاینفلد، بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار برای بازی در فیلم True Grit (شهامت واقعی)، گزینه اول بازی در این نقش است.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، هیلی استاینفلد به‌تازگی احتمال حضورش در سریال Hawkeye را قوت بخشیده است. او به‌تازگی تصویری را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده که در این تصویر عجیب و غریب ظاهرا به زمان تولد ۲۴ سالگی خود اشاره می‌کند، اما ظاهر این تصویر که بی‌شباهت به ظاهر کیت بیشاپ نیست و همچنین نمایش ایموجی تیروکمان باعث شک طرفداران دنیای سینمایی مارول شد و درنهایت برت و برتی، یکی از کارگردانان سریال Hawkeye با چند قلب بنفش زیر این پست استاینفلد کامنت گذاشتند:

شواهد بیشتر از حضور هیلی استاینفلد در سریال Hawkeye برای بازی در نقش کیت بیشاپ

اگر مدرک اول می‌توانست تصادفی و بی‌ربط قلمداد شود، اما اینکه برت و برتی هم استاینفلد را فالوو کرده و هم اینکه پستی با قلب بنفش گذاشته نمی‌تواند خیلی تصادف و اتفاقی بوده باشد و به‌نظر می‌رسد که پس از فراز و نشیب‌های فراوان ممکن است بالاخره هیلی استاینفلد پیشنهاد مارول برای بازی در نقش کیت بیشاپ را قبول کرده و اگر این موضوع درست باشد، پس او توانسته قراردادش با اپل را مبنی‌بر عدم حضورش در هیچ یک از سریال‌های دیگر برای جلوگیری از تداخل با سریال Dickinson و تعهد به این سریال را تغییر دهد.

در هر حال ممکن است شاهد حضور هیلی استاینفلد در نیویورک و منطقه بروکلین برای حضور در فیلم‌برداری سریال Hawkeye باشیم و تصاویری از حضورش منتشر شود، اما از آنجایی که بیشتر مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال هاکای در استودیوی فیلمسازی Trilith در آتلانتا انجام می‌شود، قابل انتظار است او به‌زودی یا پس از کریسمس به این شهر نقل مکان کند. جاناتان ایگلا، نویسنده سریال Mad Men (مد من)، وظیفه ساخت سریال Hawkeye را بر عهده دارد. همچنین ریس توماس، امبر فینلایسون (برت) و کتی الوود (برتی)، وظیفه کارگردانی سریال هاکای را بر عهده خواهند داشت.

انتظار می‌رود سریال Hawkeye در ۸ قسمت تولید و در پاییز سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود.


منبع CBM

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده