نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۱

مذاکره دومینیک وست برای بازی در نقش شاهزاده چارلز در فصل پنجم و ششم سریال The Crown

دومینیک وست، بازیگر سریال The Wire در حال مذاکره با نتفلیکس برای حضور در فصل پنجم و ششم سریال The Crown و بازی در نقش شاهزاده چارلز است.

ماه تیر امسال بود که شبکه نتفلیکس از تمدید سریال The Crown (تاج) برای فصل ششم و پایانی خبر داد که در ابتدا این سریال تحسین شده قرار بود در فصل پنجم به کار خود پایان دهد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش شاهزاده چارلز ظاهرا مشخص شده است. به رسم فصل‌های گذشته، در دو فصل پایانی سریال «تاج» نیز قرار است از بازیگران جدید و متفاوتی نسبت به فصل‌های قبلی استفاده شود. حالا طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، دومینیک وست، بازیگر نامزد دریافت ۲ جایزه گلدن گلوب، در حال مذاکره با نتفلیکس برای حضور در فصل پنجم و ششم سریال The Crown و بازی در نقش شاهزاده چارلز است.

جاش اوکانر در فصل سوم و چهارم سریال The Crown وظیفه بازی در نقش شاهزاده چارلز را بر عهده داشت. پیش از این حضور ایملدا استنتون در نقش ملکه الیزابت دوم، الیزابت دبیکی در نقش شاهدخت دایانا، جاناتان پرایس در نقش شاهزاده فیلیپ و لسلی منویل در نقش شاهدخت مارگارت در فصل پنجم و ششم سریال «تاج» تایید و اعلام شده بود. اتفاقات فصل چهارم سریال The Crown قرار است در دهه ۸۰ میلادی جریان داشته باشد که مارگارت تاچر نخست وزیر بریتانیا بود و در این دهه شاهدخت دایانا با شاهزاده چارلز ازدواج کرد که انتظار می‌رود شاهد نمایش مشکلات بین چارلز و دایانا نیز باشیم. 

جاش اوکانر در نقش شاهزاده چارلز در فصل سوم سریال The Crown

پس از پایان فصل چهارم سریال The Crown، طرفداران حداقل باید دو سال و تا سال ۲۰۲۲ برای انتشار فصل پنجم این سریال صبر کنند. فصل چهارم این سریال تحسین شده قرار است در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) از شبکه Netflix منتشر شود. الیویا کلمن، توبیاس منزیس، جاش اوکانر، ارین دوهرتی، بن دنیلز، هلنا بونهام کارتر، جیسون واتکینز، امرالد فنل، ماریون بیلی، اما کورین، جیلین اندرسون و مایکل گور، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال The Crown حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دومینیک وست بیشتر برای بازی در آثاری چون سریال The Wire، سریال The Hour، سریال Appropriate Adult، سریال The Affair، سریال Les Misérables، فیلم Chicago، فیلم Star Wars: Episode I – The Phantom Menace، فیلم Punisher: War Zone، فیلم Johnny English Reborn، فیلم Hannibal Rising، فیلم John Carter، انیمیشن Finding Dory و فیلم Tomb Raider شناخته می‌شود و وی هم‌اکنون در پشت صحنه سریال The Pursuit of Love حضور دارد و پس از آن قرار است برای بازی در فیلم I Feel Fine جلوی دوربین برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده