نویسنده: عارف حسین پور
// سه شنبه, ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۴

دیوید هاربر، نوآ جوپ و برندن فریزر به فیلم No Sudden Move، اثر جدید استیون سودربرگ پیوستند

فیلم No Sudden Move که جدیدترین اثر استیون سودربرگ است، بازیگران مطرح زیادی دارد. حالا دیوید هاربر، نوآ جوپ و برندن فریزر هم به این جمع پیوسته‌اند.

دیوید هاربر، نوآ جوپ و برندن فریزر به همراه کیرن کالکین به فیلم جدید استیون سودربرگ به نام No Sudden Move ملحق شدند. این فیلم که یک اثر جنایی مهیج است، بازیگران مطرح زیادی دارد و به همین خاطر، انتظار می‌رود که به یکی از درخشان‌ترین کارهای سودربرگ تبدیل شود. مراحل تولید این فیلم با همکاری شبکه HBO Max و شرکت برادران وارنر و با تهیه‌کنندگی کیسی سیلور، از روز دوشنبه همین هفته در دیترویت آغاز شد. سازندگان فیلم تاکید کرده‌اند که تمام پروتکل‌های بهداشتی در رابطه با بیماری کووید-۱۹ را با دقت رعایت می‌کنند تا هیچ مشکلی برای بازیگران و سایر عوامل این فیلم به‌وجود نیاید.

این فیلم قبلا با اسم Kill Switch شناخته می‌شد و قرار بود از بهار گذشته، فیلم‌برداری آن شروع شود، اما شیوع ویروس کرونا منجر به تأخیر در این امر شد. در طول این مدت، برخی از بازیگران این پروژه جدا شده و چند نفر جدید به آن اضافه شدند. برای مثال در ابتدا قرار بود بازیگرانی چون جرج کلونی، جان سینا و سباستین استن را در این فیلم ببینیم، اما آن‌ها دیگر با این پروژه همکاری نمی‌کنند. بااین‌حال فهرست بازیگران فیلم No Sudden Move همچنان جذاب و جالب توجه است. دان چیدل، بنیسیو دل تورو، ایمی سایمتز، جون هم، ری لیوتا، بیل دوک، فرانکی شا و جولیا فاکس در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم No Sudden Move اثر استیون سودربرگ

فیلمنامه این اثر که به‌وسیله اد سلیمان نوشته شده، قصه‌ای مربوط‌به سال ۱۹۵۵ در شهر دیترویت را روایت می‌کند. ماجرا از این قرار است که یک گروه از خلافکارها برای انجام ماموریتی استخدام می‌شوند. در ابتدا آن‌ها فکر می‌کنند که هدف‌شان دزدیدن یک سند ساده است، اما مأموریت‌ آن‌ها به شکل غیرمنتظره‌ای با مشکل مواجه می‌شود. سپس این گروه تلاش می‌کنند تا به هویت فردی که آن‌ها را استخدام کرده پی ببرند و همچنین هدف اصلی او را متوجه شوند، ولی در این راه با ماجراهای دیگری مواجه می‌شوند.

دیوید هاربر یکی از بازیگران سریال Stranger Things است و او را به همراه اسکارلت جوهانسون در فیلم آینده Black Widow هم خواهیم دید. اتفاقا همین هفته پیش بود که مارول اعلام کرد تاریخ اکران این فیلم به ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱) تغییر کرده است. نوآ جوپ که اسمش به‌خاطر همکاری با شایا لباف در فیلم Honey Boy (سال ۲۰۱۹) بر سر زبان‌ها افتاد، در فیلم آینده A Quiet Place Part II هم حضور دارد که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱) اکران خواهد شد. برندن فریزر هم در نقش «کلیف استیل» یا «ربات‌من» در سریال محبوب Doom Patrol محصول مشترک شرکت DC و شبکه HBO Max به نقش‌آفرینی می‌پردازد. با اضافه شدن این سه نفر به جمع بازیگران قبلی فیلم No Sudden Move می‌توانیم انتظار یک اثر جذاب دیگر را از سودربرگ داشته باشیم.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده