نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۸

ساخت سریال پیش درآمد The Suicide Squad با محوریت شخصیت پیس‌میکر برای HBO Max تایید شد

شبکه HBO Max در حال همکاری با جیمز گان و DC برای ساخت یک سریال پیش درآمد براساس فیلم The Suicide Squad و شخصیت پیس‌میکر با بازی جان سینا است.

ماه گذشته بود که در DC FanDome شاهد انتشار اولین ویدیو از پشت صحنه فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) به‌همراه یک تریلر با محوریت شخصیت‌های آن بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یک سریال فرعی و پیش درآمد براساس این فیلم در دست ساخت است. اگرچه قسمت جدید فیلم Suicide Squad قرار نیست زودتر تابستان سال آینده اکران شود، اما یک سریال پیش درآمد براساس این فیلم ابرقهرمانی از دنیای DC برای شبکه HBO Max در دست ساخت است که این سریال براساس شخصیت پیس‌میکر (Peacemaker) ساخته خواهد شد.

جیمز گان، کارگردان و نویسنده فیلم The Suicide Squad قرار است در این سریال دوباره با جان سینا، بازیگر پیس‌میکر همکاری کند و این سریال قرار است یک اثر اکشن، ماجراجویی و کمدی باشد. در حال حاضر HBO Max دستور ساخت هشت قسمت برای فصل اول سریال Peacemaker را صادر کرده که گان وظیفه نوشتن فیلمنامه هر ۸ قسمت را بر عهده خواهد داشت و همچنین چند قسمت از جمله قسمت پایلوت (آزمایشی) این سریال را نیز کارگردانی خواهد کرد. جان سینا هم برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش پیس‌میکر در سریال آن باز خواهد گشت. این سریال قرار است به منشا داستانی شخصیت پیس‌میکر و پیش از اتفاقات فیلم The Suicide Squad بپردازد.

لوگو سریال Peacemaker / پیسمیکر

گان و پیتر سفرن، تهیه‌کننده فیلم The Conjuring و فیلم Aquaman، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهند داشت. هدف سازندگان این است که تولید سریال Peacemaker از اوایل سال ۲۰۲۱ و پیش از آنکه جیمز گان برای کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهشان نسخه ۳) به دنیای سینمایی مارول بازگردد، آغاز شود. شخصیت پیس‌میکر برای اولین‌بار در سال ۱۹۶۶ توسط Charlton Comics خلق و معرفی شد و پس از آن دی‌سی این شرکت را خریداری کرد.

کریستوفر اسمیت نام واقعی پیس‌میکر است که طبق گفته HBO Max، او به هر قیمتی به صلح اعتقاد دارد و مهم نیست برای به‌دست آوردن آن باید چند نفر را به قتل برساند. منابع نزدیک می‌گویند که در نسخه‌های اولیه فیلم این شخصیت توانسته بیش از هر شخصیت دیگری نظر مدیران برادران وارنر را جلب کند و او به شخصیت محبوب آن‌ها در فیلم تبدیل شده است. فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ اوت ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده