نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۵

تاتیانا مازلانی نقش شی هالک را در سریال این شخصیت بازی می کند

مارول استودیو سرانجام تاتیانا مازلانی، بازیگر سریال Orphan Black را برای نقش شی هالک در سریال این شخصیت انتخاب کرد.

در ماه شهریور و نمایشگاه D23 گذشته بود که مارول استودیو ساخت سریال She Hulk (شی هالک) را برای سرویس استریم دیزنی پلاس تایید و اعلام کرد. پس از آن در آبان گذشته جسیکا گائو، از نویسندگان سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) که وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت Pickle Rick را بر عهده داشته و برای آن جایزه امی نیز دریافت کرده، وظیفه نوشتن فیلمنامه این سریال ابرقهرمانی را بر عهده گرفت. همچنین به‌تازگی کت کویرو، کارگردان فیلم Marry Me (باهام ازدواج کن)، به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی به سریال She Hulk اضافه شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش شی هالک انتخاب شده است.

طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، تاتیانا مازلانی، بازیگر سریال Orphan Black قرار است نقش جنیفر والترز را در سریال She Hulk بازی کند. مازلانی برای بازی در سریال Orphan Black سه بار نامزد دریافت جایزه امی و یک جایزه گلدن گلوب شده و همچنین یک جایزه امی برای بازی در این سریال نیز دریافت کرده است. اخیرا شاهد حضور مازلانی در سریال Perry Mason (پری میسون) نیز بودیم. از دیگر کارهای وی می‌توان به سریال World Without End، فیلم Destroyer (نابودگر) و فیلم Woman in Gold (زنی با لباس طلایی رنگ) اشاره کرد.

لوگو سریال She-Hulk / شی هالک

اگرچه مارول یا دیزنی پلاس هنوز حضور تاتیانا مازلانی را رسما تایید نکرده‌اند، اما گائو و مارک رافلو، بازیگر نقش بروس بنر ملقب به هالک، در توییتر با انتشار توییت‌هایی به انتخاب مازلانی واکنش نشان داده‌اند. جنیفر والترز ملقب به شی هالک که در حقیقت دخترعمه‌ی بروس بنر است، توسط استن لی و جان بوشما خلق و برای اولین‌بار در فوریه ۱۹۸۰ و در شماره اول Savage She-Hulk معرفی شد. جنیفر پس از یک حادثه تیراندازی و از دست دادن خون فراوان، نیاز به خون داشت و به دلایل فامیلی و انطباق خونی، بروس بنر مجبور شد به جنیفر خون اهدا کند که این موضوع باعث تبدیل شدن دختر عمه بروس بنر به شی هالک شد.

شی هالک برخلاف هالک توانایی کنترل خشم خود را دارد و درواقع از همان هوش و ذکاوت جنیفر برخوردار است. به‌تازگی تایید شده است که سریال WandaVision (وانداویژن) قرار است طی سال جاری میلادی از دیزنی پلاس منتشر شود و اخیرا تولید سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) در آتلانتا از سر گرفته شده است. سریال She Hulk قرار است در ۶ قسمت تولید شود، اما هنوز زمانی برای شروع تولید یا انتشار آن اعلام نشده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده