نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۸

فلورنس پیو، شایا لباف و کریس پاین به فیلم جدید اولیویا وایلد با نام Don’t Worry Darling پیوستند

فلورنس پیو، شایا لباف و کریس پاین پس از توافق با نیو لاین سینما به فیلم Don’t Worry Darling به کارگردانی اولیویا وایلد اضافه شدند.

مرداد سال گذشته و پس از موفقیت فیلم Booksmart (بوک اسمارت) بود که اولویا وایلد وظیفه کارگردانی فیلم Don’t Worry Darling (نگران نباش عزیزم) را بر عهده گرفت و همچنین قرار است در آن نقش‌آفرینی نیز کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران جدیدی در این فیلم تایید و اعلام شده است. فلورنس پیو، شایا لباف و کریس پاین سه بازیگری هستند که پس از توافق با نیو لاین سینما به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند. علاوه‌بر کارگردانی، وایلد قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده در این فیلم نیز حضور داشته باشد که گفته می‌شود وایلد قرار است یک نقش مکمل کلیدی در فیلم جدید خود را نیز بر عهده داشته باشد. همچنین منابع نزدیک می‌گویند که فلورنس پیو قرار است نقش اصلی فیلم Don’t Worry Darling را بازی کند.

اولیویا وایلد

فیلم Don’t Worry Darling یک فیلم دلهره‌آور/تریلر/مهیج و روانشناختی است که اتفاقات آن در یک جامعه یوتوپیایی (آرمان‌شهر) و جدا شده در بیابان‌های کالیفرنیا جریان خواهد داشت. گفته می‌شود که نیو لاین سینما تلاش زیادی کرده تا حقوق ساخت و انتشار فیلم Don’t Worry Darling را به‌دست بیاورد و حاضر شده تا بودجه درخواستی وایلد را کاملا بپردازد. طبق اطلاعات منتشر شده، بودجه درخواستی وایلد برای فیلم Don’t Worry Darling حدود ۲۰ میلیون دلار است که شامل هزینه استخدام بازیگر، کارگردانی، بازنویسی فیلمنامه و غیره خواهد بود. 

کیتی سیلبرمن که پیش از این با وایلد در فیلم Booksmart همکاری کرده بود و سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Set It Up (جورش کن) را نیز داشته است، وظیفه بازنویسی فیلمنامه فیلم Don’t Worry Darling را بر عهده دارد. فیلمنامه اصلی این فیلم توسط شین و کری ون دایک نوشته شده بود. پیو پس از حضور موفق در آثاری چون فیلم Fighting With My Family (مبارزه با خانواده من)، فیلم Midsommar (میدسمار) و فیلم Little Women که برای بازی در فیلم زنان کوچک موفق شد تا برای اولین‌بار نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن شود، حال قرار است شاهد حضورش در فیلم Black Widow باشیم. پیو در فیلم بلک ویدو نقش یلنا بلووا را بر عهده خواهد داشت. 

شایا لباف نیز پس از حضور موفق در فیلم Honey Boy (هانی بوی) و فیلم The Peanut Butter Falcon (شاهین کره بادام زمینی)، قرار است در فیلم The Tax Collector و فیلم Pieces of a Woman حضور داشته باشد. فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌ انگیز 1984) فیلم بعدی کریس پاین است و در ادامه شاهد حضور وی در فیلم Violence of Action خواهیم بود. همچنین پاین اخیرا برای بازی در ریبوت فیلم The Saint قرارداد همکاری امضا کرده است. علاوه‌بر فیلم Don’t Worry Darling، وایلد قرار است وظیفه کارگردانی فیلم Perfect (کمال) که یک فیلم بیوگرافی ورزشی است، را نیز بر عهده داشته باشد.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده