نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

اکران فیلم Venom 2 تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد؛ اعلام نام رسمی فیلم

شرکت سونی پیکچرز از عقب افتادن اکران فیلم Venom 2 تا سال ۲۰۲۱ خبر داد. همچنین از نام رسمی این فیلم نیز رسما رونمایی شد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، نام رسمی فیلم Venom 2 (ونوم 2) اعلام و اکران این فیلم تا تابستان سال ۲۰۲۱ عقب افتاد. شرکت سونی پیکچرز اعلام کرد که دنباله فیلم Venom (ونوم) دیگر قرار نیست در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) اکران شود و حال این فیلم مورد انتظار برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. در این تاریخ پیش از این قرار بود فیلم The Batman (بتمن) اکران شود که شب گذشته برادران وارنر اکران این فیلم را تا تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) عقب انداخت. همچنین سونی اعلام کرد که فیلم Venom 2 قرار است با نام Venom: Let There Be Carnage (ونوم: بگذارید کارنیج بیاید) روی پرده‌های سینما برود که در واقع اشاره‌ای به حضور شخصیت کارنیج در این فیلم دارد.

تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج)، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، نائومی هریس در نقش شیریک (Shriek) و استیون گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. دنباله فیلم ونوم یکی از فیلم‌هایی است که تولید آن به علت گسترش و همه‌گیری ویروس کرونا متوقف شده که پیش از این سونی اکران چندین فیلم خود از جمله فیلم Morbius (موربیوس)، فیلم Uncharted (آنچارتد) و فیلم Ghostbusters: Afterlife (شکارچیان روح: افترلایف) را عقب انداخته بود.

فیلم موربیوس و فیلم Ghostbusters از دیگر فیلم‌های سونی در سال ۲۰۲۰ بودند که اکران آن‌ها تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است. وظیفه کارگردانی فیلم Venom: Let There Be Carnage بر عهده اندی سرکیس با سابقه کارگردانی فیلم Mowgli: Legend of The Jungle (موگلی: افسانه جنگل) و فیلم Breathe (نفس بکش)، است و همچنین کلی مارسل وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده