نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹

تاریخ اکران فیلم بلک آدام با بازی دواین جانسون اعلام شد

سرانجام دواین جانسون با انتشار پوستری تاریخ اکران فیلم Black Adam را تایید و اعلام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم مستقل شخصیت بلک آدام (Black Adam) تایید و اعلام شده است. دواین جانسون، بازیگر نقش بلک آدام با انتشار پوستری مفهومی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تایید کرد که فیلم Black Adam برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم در واقع قرار است به‌جای فیلم Sherlock Holmes 3 (شرلوک هلمز 3) اکران شود که در حال حاضر تاریخ اکران جدیدی برای آن اعلام نشده است. همچنین جانسون پوستری مفهومی از فیلم Black Adam را نیز منتشر کرده که این پوستر توسط جیم لی و باس لاجیک طراحی شده است و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

پوستر  فیلم Black Adam با بازی دواین جانسون

گفته می‌شود که وظیفه کارگردانی فیلم Black Adam بر عهده ژاومه کویت-سرا، کارگردان فیلم The Shallows (آب‌های کم‌عمق) و فیلم Jungle Cruise (جانگل کروز)، خواهد بود. آدام ﺍﺳﺘﯿﮑﯿﻞ، نویسنده فیلم Rampage (رمپیج) که در آن با جانسون همکاری کرده بود، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم بلک آدام را بر عهده دارد. جانسون و کویت-سرا پیش از این در فیلم Jungle Cruise با یکدیگر همکاری کرده بودند و این پروژه در واقع باعث شده تا جانسون او را برای کارگردانی فیلم بلک آدام پیشنهاد دهد. جانسون ماه گذشته گفته بود که مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Black Adam از ماه جولای ۲۰۲۰ (تیر یا مرداد ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد.

مدت زمان زیادی است که جانسون قرار است نقش بلک آدام را بازی کند و او در ابتدا قرار بود به‌عنوان شخصیت منفی در فیلم Shazam (شزم) با بازی زکری لوی حضور داشته باشد، اما در بهمن ۹۵ اعلام شد که فیلم مستقل شخصیت بلک آدام در دست ساخت است و در فیلم شزم حضور ندارد. بااین حال، این دو شخصیت قرار است در آینده در برابر هم قرار بگیرند که فعلا زمان آن مشخص نیست.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده