نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸

مذاکره نائومی هریس برای بازی در نقش شیریک در فیلم Venom 2

سونی پیکچرز در حال مذاکره با نائومی هریس، بازیگر نامزد دریافت یک جایزه اسکار برای بازی در نقش شیریک در فیلم Venom 2 است.

چند روز پیش بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه در فیلم Venom 2 (ونوم) قرار نیست تنها شاهد حضور کارنیج باشیم و شخصیت شیریک (Shriek) به‌عنوان دومین آنتاگونیست اصلی فیلم حضور خواهد داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به‌نظر می‌رسد که بازیگر نقش شخصیت شیریک در این فیلم مشخص شده باشد. منابع نزدیک به ورایتی تایید کردند که نائومی هریس در حال مذاکره برای حضور در دنباله فیلم Venom (ونوم) است و در صورت توافق و امضای قرارداد همکاری، او قرار است نقش شخصیت Shriek را در این فیلم بازی کند. تاکنون بازگشت تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج) و میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، در دنباله فیلم Venom تایید و اعلام شده است. همچنین در ماه مرداد امسال، اندی سرکیس رسما وظیفه کارگردانی فیلم Venom 2 را بر عهده گرفت

شیریک

شخصیت شیریک در سال ۱۹۹۳ و توسط ران لیم، مارک بگلی، مایک دبیلو. بار و تام دی‌فالکو خلق و برای اولین‌بار در شماره اول کامیک Spider-Man Unlimited معرفی شد. فرانسیس لوئیز باریسون نام واقعی این شخصیت است و او یکی از دشمنان اسپایدرمن نیز محسوب می‌شود. همچنین شیریک معشوقه کلتوس کسدی و همسر او نیز است و او میزبان سیمبیوت اسکورن بوده و می‌تواند با جیغ بلند حریفانش را شکست دهد و حتی پرواز کند. هریس بیشتر برای بازی در فیلم Moonlight (مونلایت) شناخته شده که برای بازی در آن نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. همچنین او در آثاری چون فیلم Skyfall (اسکای‌‌فال)، فیلم Spectre (اسپکتر)، فیلم Rampage (رمپیج) و فیلم Black and Blue (سیاه و آبی)، نیز نقش آفرینی کرده است. همچنین شاهد بازگشت هریس در فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) نیز هستیم و او پیش از این به‌عنوان صداپیشه در فیلم Mowgli: Legend of The Jungle (موگلی: افسانه جنگل) با سرکیس همکاری کرده بود.

انتظار می‌رود که فیلم ونوم 2 در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) به‌روی پرده‌های سینما برود. همچنین مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Venom 2 قرار نیست زودتر از اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شود.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده