نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

بازیگر نقش مارتا کین در سریال Pennyworth معرفی شد

کمپانی دی سی کامیکس رسما بازیگر نقش مارتا کین در سریال Pennyworth را که سریال اسپین آف گاتهام است، تایید و معرفی کرد.

کمپانی دی سی (DC) و بخش تلویزیونی برادران وارنر در حال ساخت یک سریال مستقل براساس شخصیت آلفرد پنی ورث هستند. این سریال که در واقع پیش درآمد سریال Gotham (گاتهام) است، قرار است روی دوره جوانی خدمتکار وفادار بتمن تمرکز داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران جدیدی در سریال Pennyworth تایید و اعلام شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، اما پایتز، بازیگر سریال Gentleman Jack، به جمع بازیگران این سریال اضافه شده و قرار است نقش مارتا وین، همسر توماس وین و مادر بروس وین، را در سریال پنی ورث بازی کند که نقش پر رنگی نیز در اتفاقات سریال خواهد داشت. علاوه بر پایتز، جسیکا الربی، بازیگر سریال Lovesick، دیگر بازیگر جدیدی است که به جمع بازیگران سریال Pennyworth اضافه شده و قرار است نقش کوئین (The Queen) را در چند قسمت از این سریال بازی کند.

جسیکا الربی

علاوه بر پایتز و الربی، جک بانون در نقش آلفرد پنی‌ورث، بن الدریج در نقش توماس وین، رایان فلچر در نقش دیو بوی، پالوما فیت در نقش بت سایکس، جیسون فلمینگ در نقش لرد هاروود، پالی واکر در نقش پگی سایکس و هینسلی لوید بنت در نقش بازا، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Pennyworth حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. برونو هلر در نقش تهیه کننده و نویسنده فیلمنامه در کنار دنی کنون در نقش تهیه کننده، نویسنده فیلمنامه و کارگردان، وظیفه ساخت این سریال را بر عهده دارند. این دو نفر پیش از این در ساخت سریال Gotham نیز نقش داشته‌اند. سریال Pennyworth داستان دوره جوانی خدمتکار بروس وین یعنی آلفرد پنی‌ورث را روایت می‌کند که در واقع سرباز سابق سرویس هوایی ویژه بریتانیا در دهه سوم زندگی خود بوده است. در این دوره زمانی، وی یک شرکت امنیتی را تاسیس می‌کند و با یک جوان بسیار پولدار به نام توماس وین آشنا می‌شود و همکاری می‌کند. اتفاقات سریال در دهه ۶۰ میلادی و در شهر لندن جریان دارد.

فصل اول سریال Pennyworth در ۱۰ قسمت تولید شده و از شبکه اپیکس (Epix) منتشر می‌شود. با این حال، هنوز تاریخی برای شروع پخش سریال پنی ورث اعلام نشده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده