نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴

زمان انتشار اولین تریلر فیلم Bumblebee مشخص شد

جان سینا زمان انتشار اولین تریلر فیلم بامبل بی (Bumblebee) را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار اولین تریلر فیلم Bumblebee مشخص و اعلام شده است. جان سینا، بازیگر نقش ایجنت برنز در این فیلم، با انتشار ویدیویی در فیسبوک شخصی خود اعلام کرد که اولین تریلر فیلم فرعی مجموعه تبدیل شوندگان (Transformers) قرار است فردا منتشر شود. با این حال، هنوز ساعت پخش این تریلر و مدت زمان آن مشخص نیست؛ اما برای اولین‌بار قرار است شاهد اولین تصاویر رسمی فیلم Bumblebee باشیم. سینا اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و تنها طرفداران را برای تماشای تریلر در فردا و تماشای فیلم در کریسمس امسال دعوت کرده است.

اتفاقات فیلم Bumblebee قرار است در دهه ۸۰ میلادی جریان داشته باشد. پس از عملکرد بسیار ضعیف فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) در تابستان سال گذشته، فیلم Bumblebee آخرین فیلم از مجموعه فعلی فیلم Transformers خواهد بود و پس از آن، این مجموعه کاملا ریبوت خواهد شد. بدین ترتیب فیلم Transformers 6 (تبدیل شوندگان ۶) که قرار بود در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸) اکران شود، اکنون رسما از جدول اکران فیلم‌های آینده شرکت پارامونت پیکچرز، حذف شده است

هیلی استاینفلد، پاملا ادلون، جان سینا، جرج لندبورگ جونیور، ریچل کرو، جیسون دراکر، گریسی دینی، ریکاردو هویوس، کنت چوی، ابی کوین، جان اورتیز و استفان اشنایدر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bumblebee حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کریستینا هادسون و لورنزو دی بوناونتورا بوده است. تراویس نایت، کارگردان انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار)، کارگردانی فیلم Bumblebee را بر عهده داشته است. 

فیلم Bumblebee قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده