نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹

پوستر دیگری از انیمیشن The Incredibles 2 منتشر شد

کمپانی پیکسار اخیرا پوستر دیگری از انیمیشن مورد انتظار شگفت انگیزان ۲ (The Incredibles 2) را منتشر کرده است.

اخیرا پوستر جدیدی از انیمیشن The Incredibles 2 منتشر شده است که در آن لباس قهرمانان این انیمیشن را مشاهده می‌کنیم که آماده شسته شدن است و به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال آماده شدن برای بازگشت به سرکار هستند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی انیمیشن‌سازی پیکسار و والت دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن The Incredibles 2 را منتشر کرده‌اند. در این پوستر که ظاهرا ادامه پوستر قبلی است، لباس قهرمانان را در یک ماشین لباس‌شویی در حال شسته شدن مشاهده می‌کنیم. علاوه بر این، پیکسار بار دیگر تاکید کرد که امروز قرار است تصاویر ویژه‌ای از انیمیشن The Incredibles 2 را در حاشیه مسابقات بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ که در شهر پیونگ‌چانگ کره جنوبی برگزار می‌شود، منتشر کند و حتی در روی این پوستر نیز به این موضوع اشاره شده است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

The Incredibles 2 Poster

پیش بینی می‌شود که امروز اولین تریلر رسمی و کامل انیمیشن The Incredibles 2 منتشر شود. با این حال، هنوز این موضوع رسما تایید نشده است، اما نشانه‌ها و انتشار پوسترهای مرتبط با یکدیگر حکایت از این موضوع دارد که قرار است به‌زودی شاهد انتشار اولین تریلر رسمی این انیمیشن باشیم. ماه آبان امسال، کمپانی پیکسار اولین تیزر تریلر انیمیشن The Incredibles 2 را منتشر کرد. علاوه بر این، این کمپانی اخیرا اولین تبلیغ تلویزیونی این انیمیشن مورد انتظار را منتشر کرده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Incredibles 2 نیز بر عهده برد برد، کارگردان و نویسنده انیمیشن The Incredibles (‌شگفت‌انگیزان)، بوده است. 

کریگ تی. نلسن در نقش باب پار، هالی هانتر در نقش هلن پار، سارا واول در نقش ویولت پار، هاک میلنر در نقش دش پار، ساموئل ال. جکسون در نقش فروزون، جان راتزنبرگر در نقش آندرماینر، برد برد در نقش ادنا مد، باب ادنکیرک در نقش وینستون دور، کاترین کینر در نقش اولین دور، جاناتان بانکز در نقش ریک دیکر، سوفیا بوش در نقش ووید و ایزابلا روسلینی در نقش امباسدور، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن The Incredibles 2 حضور خواهند دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند.

انیمیشن The Incredibles 2 برای اکران در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۵ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده