نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

احتمال حضور ساموئل ال جکسون در فیلم Captain Marvel

ساموئل ال جکسون در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که ممکن است در فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) حضور داشته باشد.

ساموئل ال جکسون بارها در فیلم‌های مختلف دنیای سینمایی مارول به ایفای نقش پرداخته است. او ایفاگر نقش نیک فیوری، رئیس سابق سازمان شیلد و کسی که گروه انتقام‌جویان (Avengers) را تشکیل داد، در دنیای سینمایی مارول است. جکسون اولین بار در فیلم مرد آهنی (Iron Man) محصول سال ۲۰۰۸، حضور کوتاهی داشت. با این وجود، اولین حضور جدی جکسون در دنیای سینمایی مارول به فیلم The Avengers محصول سال ۲۰۱۲، باز می‌گردد. پس از آن، او حضور بسیار پر رنگی در فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (Captain America: The Winter Soldier) داشت. او آخرین بار در فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران (Avengers: Age of Ultron) در نقش نیک فیوری ظاهر شد. فیوری در کنار شخصیت‌هایی چون ثور و هالک، جز بزرگ‌ترین غایبان فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) بود و تاکنون حضور جکسون در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) نیز رسما تایید نشده است. 

حال در جدیدترین اخبار سینما،‌ به احتمال زیاد شاهد حضور نیک فیوری در فیلم Captain Marvel خواهیم بود. فیلم کونگ: جزیره‌ی جمجمه (Kong: Skull Island) کمتر از سه هفته دیگر به روی پرده خواهد رفت، به همین منظور وب‌سایت We Got This Covered مصاحبه‌ای را با جکسون که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته، انجام داده است. جکسون نقش کلنل پاکارد را در فیلم Kong: Skull Island بر عهده دارد. جکسون ابتدا در این مصاحبه در مورد حضور و مشارکت مداوم خود در دنیای سینمایی مارول صحبت کرد. او در ادامه از علاقه خود به ساخت فیلم مستقل نیک فیوری گفت و همچنین اشاره‌ای به احتمال حضورش در فیلم Captain Marvel کرد. جکسون گفت:

من دوست دارم که در فیلم نیک فیوری به ایفای نقش بپردازم. من همیشه آماده هستم که در آن بازی کنم. اما آن‌ها در حال کار بروی فیلم Avengers: Infinity War هستند و دو فیلم Avengers برای بازی در این نقش وجود دارد و پس از آن فیلم Captain Marvel است که بری لارسون نیز در آن حضور دارد و ممکن است نیک فیوری بخشی از این فیلم باشد و در آن حضور داشته باشد.

Nick Fury in Iron Man 2

اگرچه جکسون در مصاحبه خود از حضورش در فیلم Avengers: Infinity War و دنباله آن خبر داده است، اما مارول تاکنون لیست رسمی بازیگران حاضر در این دو این فیلم را منتشر نکرده است. علاوه بر این، مارول هنوز کارگردانی برای فیلم Captain Marvel انتخاب نکرده و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم هنوز به پایان نرسیده است. هرچند انتظار نمی‌رود کار تولید و فیلمبرداری این فیلم تا اواخر سال ۲۰۱۷ یا اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز شود. جکسون با مارول برای ۹ فیلم قرارداد دارد و او تاکنون در هفت فیلم دنیای سینمایی مارول به ایفای نقش پرداخته است و جکسون برای دو فیلم دیگر نیز قرارداد دارد.

مارول اخیرا تایید کرده است که تانوس شخصیت اصلی فیلم Avengers: Infinity War خواهد بود. همچنین مارول با انتشار ویدیویی، اولین تصاویر از شروع فیلمبرداری این فیلم را منتشر کرد. همچنین اخیرا نویسندگان فیلم Avengers: Infinity War اطلاعاتی از اهداف تانوس در این فیلم به اشتراک گذاشته‌اندکارگردانی دو قسمت پایانی فیلم Avengers بر عهده جو و آنتونی روسو، خواهد بود و کار نوشتن فیلمنامه آن بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی است. همچنین کار نوشتن فیلمنامه فیلم Captain Marvel نیز بر عهده مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن پشت و رو (Inside Out) و نیکول پرلمن، نویسنده فیلم نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy)، است.

فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهد شد و در ادامه آن قسمت بدون نام فیلم Avengers در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران می‌شود. فیلم Captain Marvel نیز قرار است در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Screen Rant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده