نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۹

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

تصاویر جدید منتشر شده از پشت صفحه فیلمبرداری فصل هفتم سریال Game of Thrones، از حضور شخصیت‌های بیشتری در این فصل خبر می‌دهد.

ادامه این مطلب ممکن است بخش مهمی از داستان فصل هفتم سریال Game of Thrones را فاش کند.

فیلمبرداری فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) چند ماهی است که آغاز شده است و هنوز فیلمبرداری فصل هفتم این سریال به پایان نرسیده است. با این حال، شبکه HBO هنوز اطلاعاتی از اتفاقات و لیست بازیگران این فصل، منتشر نکرده است. با این وجود، طبق تصاویر جدید منتشر شده از پشت صحنه فیلمبرداری فصل هفتم سریال Game of Thrones، شاهد بازگشت ارون دمپ با بازی پیلو اسبک، عموی شیطانی تیان گریجوی، هستیم. طبق تصاویری که وب‌سایت نگهبانان دیوار منتشر کرده‌اند، به نظر می‌رسد ارون دمپ موفق شده است که شخصیت‌های نام آشنایی مثل یارا گریجوی با بازی جما ولان، الاریا با بازی ایندیرا وارما و تاین سند با بازی روزابل لورنتی سلرز، را دستگیر کند و آن‌ها را در خیابان‌های بارانی کینگز لندینگ در حال انتقال دادن به زندان است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

پیش از این شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه ارون در یک جنگ دریایی بزرگ پیروز شده است و حداقل یکی اعضای مارهای شنی را به قتل رسانده است که در این تصاویر ما دو شخصیت اوبرا با بازی کیشا کاستل-هیوز و نایمریا با بازی جسیکا هنویک، را مشاهده نمی‌کنیم که با توجه به این تصاویر، احتمال مرگ یکی از این دو شخصیت یا هر دو نفر افزایش یافته است. با این حال، احتمال این که این دو شخصیت توانسته باشند از این نبرد مرگبار فرار کنند نیز همچنان وجود دارد. 

چندی پیش شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه، کانر مک‌گرگور، ستاره یواف‌سی، به جمع بازیگران سریال محبوب و پر طرفدار Game of Thrones اضافه شده است. در تابستان امسال، شبکه HBO از اضافه شدن جیم برودبنت، بازیگر نقش هوریس اسلاگهورن در مجموعه فیلم‌های هری پاتر (Harry Potter)،  به جمع بازیگران فصل هفتم این سریال خبر داده بود. اواسط این ماه، پیتر وان، بازیگر نقش استاد ایمون تارگرین، در سن ۹۳ سالگی دار فانی را وداع گفت. این در حالی است که اخیرا اولین تصاویر رسمی فصل هفتم سریال Game of Thrones در ویدیو پیش نمایش سریال‌های سال ۲۰۱۷ شبکه HBO، منتشر شده است.

فصل هفتم سریال Game of Thrones کمی دیرتر از حد معمول به روی آنتن می‌رود. این سریال قرار است به جای پخش در ماه آوریل، در طول تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی از شبکه HBO پخش شود. فصل هفتم این سریال کوتاه‌تر از فصل‌های گذشته خواهد بود و قرار است در هفت قسمت پخش شود. در طول نمایشگاه کامیک کان سن دیگو امسال، تیزر تریلر کوتاهی از آماده سازی تولید و فیلمبرداری فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده