// دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

شرکت گیرباکس سافتور اعلام کرده که بازی Borderlands 3 پس از انتشار پذیرای بسته‌ی الحاقی Vault Hunters نخواهد بود.

رندی پیچفورد، مدیر ارشد اجرایی شرکت گیرباکس سافتور، اخیرا در صفحه‌های اجتماعی فعال است و در حساب توییتر خود دائما در حال پاسخ دادن به سوالات کاربران است؛ سوالاتی که بیشتر حول محور بازی Borderlands 3 می‌گردند. پیچفورد در پاسخ به یکی از این سوالات که توسط شخصی در رابطه با محتویات نسخه جدید مجموعه Borderlands پرسیده شده گفت:

در حال حاضر ما مشغول کار کردن روی بازی و هسته‌ی اصلی آن هستیم. نظر من این است که در حال حاضر روی محتوایی که ساخته‌ایم و آماده داریم کار کنیم. به عنوان مثال ترجیح می‌دهیم روی والت‌هانتر‌ها یا همان کاراکترهای فعلی بازی کار کنیم تا اینکه بخواهیم روی هانتر‌های قبلی تمرکز کنیم. تا به الان که داده‌ها این نتیجه را نشان می‌دهند.

همان‌طور که از صحبت‌های پیچفورد نیز مشخص است که قطعا نظر تیم توسعه‌ی بازی نیز همین است، به نظر می‌رسد که شرکت Gearbox Software قصد دارد به جای اضافه کردن شخصیت‌های جدید در همین ابتدای کار، بیشتر روی توسعه و بهبود شخصیت‌های فعلی بازی کار کند. با این حساب، نباید به این زودی منتظر بسته‌ی الحاقی با محوریت اضافه شدن شخصیت‌های جدید باشیم. تحلیل اطلاعات داخل تیم نیز همین نتیجه‌گیری را برای آن‌ها حاصل می‌کند.

البته در نظر داشته باشید که پیچفورد هیچوقت واضح اعلام نکرد که طرفداران هیچوقت شاهد انتشار بسته‌ای با محوریت اضافه شدن شخصیت‌ جدید به بازی نخواهند بود. پس قطعا این مورد به‌صورت یک احتمال باقی می‌ماند؛ البته در زمانی دورتر از انتشار بازی. احتمالا نظر شما نیز همین است که اگر فعلا به‌جای اضافه کردن شخصیت‌های جدید، به بهبود و توسعه‌ی شخصیت‌های فعلی پرداخته شود، قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت و باعث بهبود کلی بازی خواهد شد.

Borderlands 3

پیش‌تر شرکت توکی گیمز اعلام کرده بود که بازی Borderlands 3 از تراکنش‌های داخل بازی برای خرید لباس و وسایل ظاهری پشتیبانی خواهد کرد. همچنین پیش‌تر در زومجی خواندید که به گفته‌ی توسعه‌دهنده، اگر روی ماموریت‌ها و خط اصلی داستانی بازی تمرکز کنیم، اتمام بخش داستانی به حدود ۳۰ ساعت زمان نیاز خواهد داشت. اخیرا نیز ویدیوهایی از گیم‌پلی بازی منتشر شد که برخی از آن‌ها را در زومجی مشاهده کردید.

کسانی نیز که می‌خواهند جزییات دیده شده در برخی از تریلرهای گیم‌پلی بازی را به‌طور دقیق‌تری مورد بررسی قرار دهند و از ویژگی‌های جدید بازی نیز مطلع شوند، می‌توانند از این خبر استفاده کنند. بازی بوردرلندز 3 قرار است در تاریخ ۱۳ ماه سپتامبر (۲۲ شهریور ماه) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.

نظرات خود را در رابطه با این خبر با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع DualShockers
کاراکتر باقی مانده