// شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۸:۰۳

ویدیوی جدیدی از فیلم Spider-Man: Far From Home منتشر شده که در آن شاهد حضور شخصیت هایدرومن هستیم.

هفته گذشته بود که کمپانی سونی پیکچرز و مارول استودیو دومین تریلر رسمی فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را منتشر کردند و مدت کوتاهی بعد، اولین ویدیوی رسمی دنباله فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) نیز منتشر شد که تمرکز این ویدیو روی وجود دنیاهای موازی در دنیای سینمایی مارول است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیوی جدیدی از این فیلم مورد انتظار تابستان امسال منتشر شده است. در این ویدیو شاهد بخشی از سفر اروپایی پیتر پارکر در شهر ونیز هستیم که در طول آن شخصیت شرور و منفی هایدرومن (Hydro-Man) حمله می‌کند که در ادامه پیتر پارکر در تلاش برای مواجه شدن و متوقف کردن او است، اما در این کار ناموفق است که در ادامه شاهد ورود قهرمانانه شخصیت میستریو هستیم که مانند آیرون من پرواز و با هایدرومن مبارزه می‌کند. در واقع میستریو در تلاش است تا خود را به‌عنوان آیرون من یا ثور بعدی معرفی کند که احتمالا یکی از حقه‌های او برای به دست آوردن محبوبیت است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین شماره جدید مجله امپایر نیز به فیلم Spider-Man: Far From Home اختصاص داده شده است و اولین تصویر روی جلد شماره جدید این مجله که یک تصویر هنری از این فیلم است، منتشر شده که برای طراحی آن از کامیک‌های این مجموعه الهام گرفته شده که در آن شاهد مبارزه بین میستریو و مرد عنکبوتی هستیم. قابل انتظار است تصویرهای روی جلد‌ بیشتر به‌همراه اطلاعات و تصاویر بیشتری از دنباله فیلم Spider-Man توسط مجله امپایر منتشر شود. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Spider-Man: Far From Home

فیلم Spider-Man: Far From Home به کارگردانی جان واتس، برای اکران در تاریخ ۲ جولای ۲۰۱۹ (۱۱ تیر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. تام هالند، جیک جیلنهال، زندیا، جیکوب باتالون، مریسا تومه، ساموئل ال جکسون، کوبی اسمالدرز، گوئینت پالترو، نومان اکار، مارتین استار، تونی ریوولوری، انگوری رایس، رمی هی و جی.بی اسموو از جمله بازیگرانی هستند که در دنباله فیلم Spider-Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده