// پنجشنبه, ۱۶ آبان ۹۸ ساعت ۱۸:۱۲

همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، پیکسار و والت دیزنی امروز اولین تیزر تریلر انیمیشن Soul را منتشر کرده‌اند.

ماه خرداد امسال بود که شرکت والت دیزنی و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار از انیمیشن سینمایی جدید و اورجینال مشترک خود با نام Soul (روح) رسما رونمایی کردند. پس از آن در شهریور امسال و در نمایشگاه D23، فهرست صداپیشگان این انیمیشن سینمایی اعلام و سه تصویر مفهومی از آن منتشر شد. همچنین به‌تازگی اولین تصویر رسمی این انیمیشن منتشر و اعلام شد که امروز اولین تریلر آن منتشر می‌شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، اولین تیزر تریلر انیمیشن Soul منتشر شده است. تمرکز این تریلر بیشتر روی معرفی شخصیت جو گاردنر با صداپیشگی جیمی فاکس، است که زندگی او را مشاهده می‌کنیم و در ادامه شاهد مرگش و ورود به دنیای پس از مرگ هستیم که در آن با شخصیت تینا فی ملاقات می‌کند. همچنین در طول تریلر سوالاتی نیز پرسیده می‌شود و شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پیت داکتر، کارگردان برنده ۲ جایزه اسکار که کارگردانی انیمیشن‌هایی چون انیمیشن Monsters Inc (شرکت هیولاها)، انیمیشن Up (بالا) و انیمیشن Inside Out (درون و بیرون) را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن Soul را بر عهده دارد. علاوه‌بر تریلر، پیکسار و والت دیزنی اولین پوستر انیمیشن Soul را نیز منتشر کرده‌اند که در این پوستر شاهد حضور جو گاردنر هستیم که در حال ورود به دنیای پس از مرگ است و همچنین به موسیقی نیز اشاره دارد و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر انیمیشن Soul

در انیمیشن Soul، همه روح‌ها در You Seminar آموزش داده می‌شوند و زمانی‌که شما آماده رفتن از این دنیا باشید، روح شما در آن فارغ التحصیل خواهد شد، اما برای جو گاردنر، این موضوع صدق نمی‌کند و زندگی او آنطور که انتظار می‌رفت، پیش نرفته است. او معلم یک گروه موسیقی در دبیرستان است و با اشتیاق به نوازندگی جاز می‌پردازد. اما درست همان‌طور که او در حال رسیدن به رویاهای خود است، می‌میرد و روحش در سمینار تمام می‌شود. جیمی فاکس، فیلیسیا رشاد، داوید دیگز، کوئست لاو و تینا فی، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Soul حضور دارند.

انیمیشن Soul برای اکران در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. 

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده