// جمعه, ۱۵ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۳:۳۲

طبق گفته‌ اعضای سریال Strager Things، فصل جدید این سریال تاریک‌تر و ترسناک‌تر از فصل قبل خواهد بود.

فصل اول سریال Stranger Things یکی از پدیده‌های سال ۲۰۱۶ بود و حال فصل دوم این سریال بدون شک یکی از مورد انتظارترین سریال‌های امسال است. شخصیت‌های اصلی این سریال از کودکان و نوجوانان تشکیل شده‌اند و حال بازیگران اصلی این سریال اخیرا مصاحبه‌ای را با وب‌سایت People انجام داده‌اند و توضیحاتی در مورد چیزی که طرفداران می‌توانند از فصل دوم سریال Stranger Things انتظار داشته باشند، به اشتراک گذاشته‌اند. فین ولفهارد، بازیگر نقش مایک، در مورد لحن فصل دوم این سریال توضیحاتی داده و تایید کرده است که فصل دوم بسیار ترسناک‌تر از فصل اول این سریال خواهد بود. او گفت:

من فکر می‌کنم که این فصل از فصل قبل تاریک‌تر و بسیار ترسناک‌تر خواهد بود و گرایش بیشتری به آن خواهد داشت. من فکر می‌کنم که مردم و طرفداران فصل دوم این سریال را از فصل اول بیشتر دوست خواهند داشت.

صحبت ولفهارد شباهت زیادی به صحبت‌های مت و راس دافر، سازندگان سریال Stranger Things دارد که سال گذشته گفته بودند که فصل دوم این سریال تاریک‌تر و عجیب‌تر از فصل اول آن خواهد بود. در بخش دیگری از این مصاحبه، گاتن ماتارازو، بازیگر نقش داستین، گفت که فصل دوم سریال Stranger Things تمرکز بیشتری روی شخصیت‌های این سریال خواهد داشت. او گفت:

یکی از نکات مهم و بسیار خوب فصل دوم سریال این است که تمرکز بیشتری روی شخصیت‌های این سریال دارد و خود به خود بیشتر با آن‌ها و شخصیت درونیشان آشنا می‌شوید. شما قرار است چیزهای خیلی بیشتر از زندگی هر شخصیت و اینکه چگونه با اتفاقاتی که در جریان است مقابله می‌کنند، بدانید. آن‌ها از نظر احساسی ضربه خورده‌اند و می‌ترسند. آن‌ها احساس تنها‌یی می‌کنند چرا که بهترین دوست آن‌ها یعنی ویل برگشته است، اما او دیگر شخصیت سابق نیست و تغییر کرده است.

Stranger Things Season 2

ملی بابی براون، وینونا رایدر، دیوید هاربر، گاتن ماتارازو، کیلب مک‌لاگلین، نوآ اشنپ، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، فین ولفهارد، جو کری، دیکر مونتگمری، سدی سنک، شان آستین، پل رایزر، لینی برتلسن و برت جلمن از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Stranger Things حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بهمن سال گذشته، نت‌ فلیکس لیست کارگردان‌های فصل دوم سریال Stranger Things را اعلام کرده است که در بین آن‌ها نام اندرو استنتون، کارگردان دو انیمیشن محبوب در جستجوی نمو (Finding Nemo) و در جستجوی دوری (Finding Dory)، نیز دیده می‌شود. او کارگردانی قسمت پنجم و ششم فصل دوم این سریال را بر عهده داشته است.

ماه بهمن گذشته، در جریان برگزاری فینال مسابقات NFL موسوم به Super Bowl، شبکه نت‌ فلیکس اولین تریلر فصل دوم سریال Stranger Things را منتشر و اعلام کرد که فصل دوم این سریال در هالووین سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. فصل دوم این سریال در ۹ قسمت تولید و در تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ آبان ۱۳۹۶) منتشر خواهد شد. علاوه بر این، مجله اینترمینتت ویکلی در شماره ماه گذشته خود اطلاعات و تصاویر جدیدی از فصل دوم این سریال منتشر کرده است.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده