// جمعه, ۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲

نظرسنجی: آیا با معرفی ایکس باکس اسکورپیو و پلی استیشن نئو موافق هستید؟

پس از انتشار شایعات مختلف، بالاخره سونی و مایکروسافت کنسول‌های ارتقا یافته خود را معرفی کردند که با اسامی رمز «پلی‌استیشن نئو» و «ایکس‌باکس اسکورپیو» ساخته می‌شوند. ولی آیا شما کاربران زومجی با معرفی این کنسول‌ها موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارد.

معرفی کنسول‌های ارتقا یافته از طرف سونی و مایکروسافت، یکی از مهم‌ترین اخبار صنعت بازی‌های ویدیویی در چند وقت اخیر بود. ابتدا اندرو هاوس در فاصله چند روز مانده به نمایشگاه E3 2016 رسما ساخت کنسولی ارتقا یافته توسط سونی با اسم رمز «پلی‌استیشن نئو» را تایید کرد که امکان اجرای بازی‌ها در رزولوشن 4K و پشتیبانی بهتر از واقعیت مجازی را فراهم می‌کند. با فاصله چند روز از این اتفاق هم مایکروسافت در جریان کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2016 رسما ساخت نسخه ارتقا یافته‌ای از ایکس‌باکس وان را با اسم رمز «پروژه اسکورپیو» تایید کرد که این کنسول هم با هدف اجرای بازی‌ها در رزولوشن 4K ساخته می‌شود.

به هر حال این اقدام سونی و مایکروسافت یک بدعت جدید در صنعت بازیسازی است که نمونه مشابه آن را در نسل‌های گذشته کنسول‌های این دو شرکت ندیده بودیم و به همین دلیل هم این تصمیم موافقین و مخالفین زیادی دارد. در همین راستا این قسمت از نظرسنجی‌های زومجی را به این موضوع اختصاص دادیم و دوست داریم به ما بگویید که آیا شما با معرفی کنسول‌های ارتقا یافته PlayStation Neo و Xbox Scorpio موافق هستید یا خیر.

این نظرسنجی به مدت ۷۲ ساعت باز خواهد بود و نتایج روز دوشنبه اعلام می‌شود.

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده