// سه شنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱

نیم نگاه رومیزی گربه‌های انفجاری

در آخرین نیم‌نگاه رومیزی زومجی در سال ۱۳۹۸، به سراغ بازی‌ گربه‌های انفجاری،‌ یک بازی کارتی جذاب و هیجان‌انگیز رفته‌ایم.

سال ۲۰۱۵، وب‌سایت سرمایه‌گذاری جمعی کیک‌استارتر شاهد یکی از موفق‌ترین و عجیب‌ترین کمپین‌های سرمایه‌گذاری جمعی خود بود. در این سال، کمپین بازی‌ کارتی‌ای با نام Exploding Kittens (گربه‌های انفجاری) در این‌ وب‌سایت راه افتاد. کمپینی که آن زمان هیچ‌کس انتظار نداشت بتواند به چنین موفقیتی دست پیدا کند. این بازی موفق شد تنها در ۸ دقیقه سرمایه ۱۰ هزار دلاری مورد نیاز خود را جمع‌آوری کند و در نهایت توانست به یکی از موفق‌ترین کمپین‌های بازی‌های رومیزی تاریخ کیک‌استارتر تبدیل شود. 

بازی گربه‌های انفجاری، مکانیزم بسیار ساده‌ای دارد. هدف اصلی بازی جلوگیری از منفجر شدن است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که بازیکن کارتی موسوم به گربه انفجاری را از مخزن کارت‌ها بکشد و اگر کارت خنثی کننده بمب نداشته باشد، از بازی خارج می‌شود. در نهایت بازیکنان یک به یک از بازی حذف می‌شوند و شخصی که منفجر نشده باشد تبدیل به برنده بازی می‌شود.

بازی در نگاه اول، یک بازی کارتی بسیار ساده به نظر می‌رسد اما به دلیل وجود کارت‌های متفاوتی که هر کدام می‌توانند سرنوشت بازی را دستخوش تغییر کنند، گربه‌های انفجاری تبدیل به یک تجربه لذت‌بخش و هیجان‌انگیز می‌شود. شرکت فندقچه به کمک نشر مستفیل وظیفه نشر بازی را بر عهده داشته است. ما در جدیدترین نیم‌نگاه رومیزی زومجی به تجربه این بازی هیجان انگیز و جذاب پرداخته‌ایم و از شما دعوت می‌کنیم به تماشای این ویدیو بنشینید:

دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوب

اگر از بازی گربه‌های انفجاری خوشتان آمد و قصد تهیه آن را داشتید، می‌توانید بازی را از دیجی کالا خریداری کنید. 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده