// پنجشنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵

تریلر جدید Nioh 2 کاراکترهای داستانی را نشان می‌دهد

همانطور که تیم نینجا وعده داده بود، تریلر جدید بازی Nioh 2 در دسترس قرار گرفت که در جریان آن شاهد رونمایی از کاراکترها و سکانس‌های داستانی جدیدی هستیم.

بازی Nioh 2 در اسفند ماه در دسترس کاربران پلی استیشن 4 قرار می‌گیرد. برخلاف نسخه اول که بازیکنان را در نقش ویلیام قرار می‌داد، در این نسخه بازیکنان هدایت کاراکتری را برعهده می‌گیرند که خود آن‌ها او را شخصی‌سازی می‌کنند. قهرمان بازی Nioh 2 به‌واسطه‌ی خانواده‌ی خود، قدرت یوکای‌ها (شیاطین داخل بازی) را هم در اختیار دارد و با کشتن یوکای‌ها، می‌توانید مهارت‌های جدیدتری را هم کسب کنید. دیشب بود که حساب کاربری توییتر تیم نینجا (Team Ninja)، سازنده بازی Nioh 2 با انتشار یک تصویر اعلام کرده بود که امروز تریلر جدیدی از این بازی در دسترس قرار می‌گیرد. 

طبق جدیدترین اخبار بازی، تریلر داستانی جدیدی از بازی Nioh 2 منتشر شده است. در جریان تریلر منتشر شده، شاهد کاراکترهای داستانی و سکانس‌های تازه‌ای از داستان Nioh 2 هستیم. همچنین بازیکنان می‌توانند نگاهی کوتاه به بعضی از باس‌های بازی داشته باشند. همانند نسخه پیشین، باس‌ها دارای روح‌های نگهبان مخصوص‌به خود هستند که با شکست دادن آن‌ها، می‌توانید روح نگهبان تازه‌ای را کسب کنید. داستان Nioh 2 هم از ادامه نسخه پیشین روایت می‌شود و باز هم شاهد محوریت قرار گرفتن Spirit Stone هستیم که به‌واسطه‌ی قدرت خاص آن، می‌توان شیاطین را احضار کرد یا قدرت آن‌ها را در اختیار گرفت.

کاربران زومجی در ادامه می‌توانند تریلر منتشر شده از بازی Nioh 2 را در زومجی تماشا کنند و نظرات خود را با ما در میان بگذارند. بازی Nioh 2 در تاریخ ۲۳ اسفند ماه (۱۳ فوریه) عرضه می‌شود. از دیگر اخبار حول این بازی هم می‌توان به تصاویر منتشر شده و صحبت‌های کارگردان بازی در مورد Nioh 2 اشاره کرد.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده