نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶

تریلر بین المللی انیمیشن Onward با محوریت جادو

والت دیزنی و پیکسار اولین تریلر بین المللی انیمیشن Onward را منتشر کرده‌اند که حاوی تصاویر جدیدی از این انیمیشن مورد انتظار است.

ماه خرداد امسال بود که شرکت والت دیزنی و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار اولین تیزر تریلر انیمیشن Onward (به پیشرا منتشر کردند و در ادامه و در ماه مهر امسال، شاهد انتشار تریلر رسمی این انیمیشن سینمایی بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از این انیمیشن سینمایی منتشر شده است. والت دیزنی و پیکسار اولین تریلر بین المللی انیمیشن Onward را منتشر کرده‌اند که در این تریلر شاهد تصاویر جدید بسیاری هستیم. این تریلر با نمایش وجود جادو در گذشته آغاز می‌شود و در ادامه شاهد آن هستیم که همه چیز امروزی شده و دیگر خبری از جادو نیست. مانند تریلر دوم، در این تریلر هم دو برادر در حال تلاش برای بازگرداندن پدر خود هستند تا برای یکبار هم که شده او را ملاقات و یک روز را با او سپری کنند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

انیمیشن Onward داستان دو برادر از نژاد اِلف‌ها با نام‌های بارلی، برادر بزرگ‌تر و ایان، برادر کوچک‌تر و خجالتی را در حومه‌ی شهری قرارگرفته درون یک دنیای خیالی و فانتزی دنبال می‌کند؛ شخصیت‌هایی که درکنار هم، یک ماجراجویی فوق‌العاده را برای اینکه دریابند آیا هنوز کمی جادو در دنیای‌شان وجود دارد یا خیر، آغاز می‌کنند. آن‌ها درواقع در این ماجراجویی به‌دنبال یافتن پدر مرحوم خود در جهانی دیگر هستند و این دو برادر موفق شده‌اند تا با چوب جادوگری پدرشان بخشی از او را دوباره زنده کنند، اما برای زنده کردن باقی مانده بدن پدرشان تنها ۲۴ ساعت فرصت دارند تا جادو را کامل کنند. علاوه‌بر تریلر، پوستر جدیدی از انیمیشن Onward نیز برای تبلیغ آن در بازار بین المللی منتشر شده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر انیمیشن Onward

انیمیشن Onward قرار است در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ۱۳۹۸) اکران شود. کریس پرت در نقش بارلی، تام هالند در نقش ایان، جولیا لوئی درایفوس و اکتاویا اسپنسر، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Onward حضور دارند و به صداپیشگی شخصیت‌های آن می‌پردازند. دن اسکنلون، کارگردان انیمیشن Monsters University (دانشگاه هیولاها) نیز وظیفه‌ی کارگردانی انیمیشن Onward را بر عهده دارد. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده