نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴

تریلر رسمی انیمیشن Onward تماشاگران را به یک ماجراجویی حماسی در دنیای فانتزی دعوت می‌کند

والت دیزنی و پیکسار تریلری جدید و رسمی از انیمیشن Onward با صداپیشگی تام هالند و کریس پرت منتشر کرده‌اند.

ماه خرداد امسال بود که شرکت والت دیزنی و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار اولین تیزر تریلر انیمیشن Onward (به پیش) را منتشر کردند که حاوی نخستین تصاویر رسمی این انیمیشن سینمایی می‌شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر رسمی این انیمیشن مورد انتظار منتشر شده است. انیمیشن Onward داستان دو برادر از نژاد اِلف‌ها با نام‌های بارلی، برادر بزرگ‌تر و ایان، برادر کوچک‌تر و خجالتی را در حومه‌ی شهری قرارگرفته درون یک دنیای خیالی و فانتزی دنبال می‌کند؛ شخصیت‌هایی که درکنار هم، یک ماجراجویی فوق‌العاده را برای اینکه دریابند آیا هنوز کمی جادو در دنیای‌شان وجود دارد یا خیر، آغاز می‌کنند.

آن‌ها درواقع در این ماجراجویی به‌دنبال یافتن پدر مرحوم خود در جهانی دیگر هستند. حال در تریلر جدید انیمیشن Onward که امروز منتشر شده، متوجه می‌شویم که این دو برادر موفق شده‌اند تا با چوب جادوگری پدرشان بخشی از او را دوباره زنده کنند، اما برای زنده کردن باقی مانده بدن پدرشان تنها ۲۴ ساعت فرصت دارند تا جادو را کامل کنند که در طول تریلر شاهد نمایش ماجراجویی حماسی و بامزه آن هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین در تریلر جدید انیمیشن Onward مشخص شد که اکتاویا اسپنسر صداپیشگی یک مانتیکور را بر عهده دارد که ظاهرا او تلاش می‌کند تا مانع انجام جادو و بازگرداندن پدر ایان و بارلی به دنیا شود. علاوه‌بر تریلر، پیکسار و والت دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Onward را منتشر کرده‌اند که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر انیمیشن Onward

انیمیشن Onward قرار است در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ۱۳۹۸) اکران شود. کریس پرت در نقش بارلی، تام هالند در نقش ایان، جولیا لوئی درایفوس و اکتاویا اسپنسر، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Onward حضور دارند و به صداپیشگی شخصیت‌های آن می‌پردازند. دن اسکنلون، کارگردان انیمیشن Monsters University (دانشگاه هیولاها) نیز وظیفه‌ی کارگردانی انیمیشن Onward را بر عهده دارد. پس از این اثر، انیمیشن Soul (روح)، انیمیشن بعد و اورجینال دیگر پیکسار خواهد بود که برای اکران در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده