نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷

اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال Mindhunter منتشر شد

شبکه نتفلیکس اخیرا اولین تیزر تریلر سریال Mindhunter را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدید بسیاری از آن است.

آذر ۹۶ بود که شبکه نت‌ فلیکس از تمدید سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) برای فصل دوم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فصل دوم این سریال مورد انتظار منتشر شده است. سریال Mindhunter داستان دو مامور سازمان FBI به‌نام‌های هولدن فورد و بیل تنچ با همکاری روانشناس وندی کار را دنبال می‌کند. آن‌ها وظیفه دارند تا با قاتلان سریالی گفتگو کنند و انگیزه، فکر و روش قتل آن‌ها را بررسی کنند و متوجه شوند تا این تحقیقات باعث شود قتل‌های مشابه یا دیگر قاتلان سریالی کشف و دستگیر شوند. حال در اولین تریلر فصل دوم سریال Mindhunter که اخیرا شبکه Netflix آن را منتشر کرده، شاهد آن هستیم که این تحقیقات به کندی در حال پیشرفت است و همزمان قتل‌های زنجیره‌ای نیز در حال رخ دادن است. همچنین در طول تریلر و برای لحظاتی بسیار کوتاه شاهد نمایش چارلز منسن نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اتفاقات فصل دوم سریال Mindhunter در بین سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۱ جریان خواهد داشت که در واقع اتفاقات آن دو سال پس از حوادث فصل اول آغاز می‌شود. انتظار می‌رود که تمرکز فصل دوم این سریال روی قتل‌های زنجیره‌ای کودکان در آتلانتا باشد که در یک دوره کوتاه ۲۸ کودک به قتل رسیده بودند. همچنین در طول تریلر یک قاتل زنجیره‌ای دیگر به‌نام دیوید برکویتز نیز حضور داشت که با نام Son of Sam شناخته می‌شود و همچنین به‌نظر می‌رسد که دنیس رادر که با نام BTK Strangler شناخته می‌شود نیز در فصل دوم سریال شکارچی ذهن حضور دارد. جاناتان گروف، هولت مک‌کالانی، هانا گراس، آنا تورو و دیمون هریمن، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Mindhunter حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فصل دوم سریال Mindhunter قرار است در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ (۲۵ مرداد ۱۳۹۸) از شبکه نتفلیکس منتشر شود. جو پنهال، نویسنده فیلم The Road (جاده)، وظیفه ساخت سریال Mindhunter را بر عهده دارد و برای ساخت فصل دوم این سریال نیز بازگشته است. دیوید فینچر که پیش از این کارگردانی ۴ قسمت فصل اول این سریال را بر عهده داشته، کارگردانی قسمت اول و هشتم فصل دوم سریال Mindhunter را نیز انجام داده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده