نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴

دومین تریلر انیمیشن Spies in Disguise منتشر شد

بامداد امروز کمپانی فاکس قرن بیستم و والت دیزنی دومین تریلر انیمیشن Spies in Disguise با صداپیشگی ویل اسمیت و تام هالند را منتشر کردند.

ماه آبان سال گذشته بود که کمپانی فاکس قرن بیستم اولین تریلر رسمی انیمیشن Spies in Disguise (جاسوسان نامحسوس) را منتشر کرد که در آن شاهد اولین تصاویر این انیمیشن سینمایی بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی والت دیزنی و فاکس قرن بیستم دومین تریلر رسمی این انیمیشن سینمایی را منتشر کرده‌اند. در این تریلر شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات انیمیشن Spies in Disguise هستیم که در ابتدا با شخصیت لنس استرلینگ با صداپیشگی ویل اسمیت، آشنا می‌شویم که او را در حال انجام ماموریت مشاهده می‌کنیم و در ادامه اولین ملاقات او با والتر بکت با صداپیشگی تام هالند، نمایش داده می‌شود که او ظاهرا چیزی را اختراع کرده که در ادامه لنس استرلینگ به اشتباه اختراع والتر بکت را به‌جای آب می‌خورد و تبدیل به کبوتر می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، پوستر جدیدی از انیمیشن Spies in Disguise نیز منتشر شده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر انیمیشن Spies in Disguise

داستان انیمیشن Spies in Disguise در دنیایی پر از جاسوس‌‌های بین‌المللی جریان دارد و ویل اسمیت صداپیشگی لنس استرلینگ، شگفت‌انگیزترین جاسوس دنیا و تام هالند صداپیشگی شخصیت والتر را بر عهده دارد. لنس جاسوسی خونسرد، جذاب و ماهر است که دنیا را از اتفاقات خطرناکی که آن را تهدید می‌کند، نجات می‌دهد. والتر نیز شخصیتی بسیار باهوش، اما غیر اجتماعی است. او جامعه گریزی خود را با مهارتش در اختراعات و ابداعات جبران می‌کند و والتر وظیفه ساخت گجت‌های لنس را نیز بر عهده دارد، اما زمانی که دنیای انیمیشن با یک خطر جدی مواجه می‌شود، لنس و والتر باید با کمک یکدیگر با این تهدید غیر منتظر مقابله کنند.

انیمیشن Spies in Disguise برای اکران در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ (۴ دی ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. تام هالند در نقش والتر بکت، ویل اسمیت در نقش لنس استرلینگ، بن مندلسون در یک نقش نامشخص، کارن گیلان در نقش Eyes، رشیدا جونز با سابقه بازی در نقش ایجنت مارسی کپل، دی‌جی خالد در نقش Ears و ماسای اوکا در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Spies in Disguise حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده‌ داشته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده