نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶

اولین تیزر تریلر فیلم Star Wars: Episode IX منتشر شد

همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، لوکاس فیلم امروز اولین تیزر تریلر فیلم Star Wars: Episode IX را منتشر و از نام رسمی فیلم رونمایی کرد.

مدتی پیش بود که لوکاس فیلم تایید کرد که امروز پنل فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود 9) در جشن جنگ ستارگان (Star Wars) برگزار خواهد شد که قابل انتظار بود در این پنل، شاهد انتشار اولین تریلر این فیلم مورد انتظار باشیم و همچنین از نام این فیلم نیز رونمایی شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر قسمت نهم فیلم Star Wars منتشر و از نام رسمی این فیلم رونمایی شده است. در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم فوق العاده مورد انتظار بودیم و در پایان تریلر مشخص شد که قسمت نهم فیلم جنگ ستارگان قرار است با نام Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر) به روی پرده‌های سینما برود. همچنین در پایان تریلر شاهد صدای خنده دارث سیدیوس ملقب به امپراطور پالپاتین نیز بودیم که ظاهرا خبر از حضور غافلگیر کننده این شخصیت در فیلم می‌دهد. تریلر با حضور ری در بیابان آغاز می‌شود که شمشیر نوری خود را در دست دارد و در ادامه صدای لوک قابل شنیدن است. در طول تریلر شاهد نمای کلی از بیشتر شخصیت‌های این قسمت از جمله کایلو رن تا بازگشت لاندو هستیم و همچنین یک صحنه از لیا ورگانا نیز قابل مشاهده است. شما در ادامه می‌توانید این تیزر تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، مارک همیل، کری فیشر، آنتونی دنیلز، بیلی دی ویلیامز، دامنل گلیسون، لوپیتا نیونگو، کلی مری ترن، جوناس سوآتامو، بیلی لورد، کری راسل، نائومی آکی، ریچارد ای گرانت و دامینیک مانهن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جی جی آبرامز، کارگردان فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد)، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker قرار است به داستان حماسه اسکای واکر خاتمه دهد که آبرامز جهش زمانی بین این قسمت و فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) را در این پنل رسما تایید کرد.

فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker به کارگردانی جی جی آبرامز، برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. در پایان می‌توانید پوستر این فیلم را مشاهده کنید.

پوستر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده