نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴

تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم شیر شاه در اسکار 2019 منتشر شد

در حاشیه برگزاری اسکار 2019، شاهد انتشار تبلیغ تلویزیونی و پوستر جدیدی از فیلم The Lion King بودیم.

بامداد امروز نود و یکمین دوره جوایز اسکار یا همان اسکار 2019 برگزار شد و در نهایت فیلم Green Book (کتاب سبز) موفق شد جایزه بهترین فیلم اسکار 2019 را دریافت کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم The Lion King (شیر شاه) در طول این مراسم نمایش داده شده است. ماه آذر امسال بود که کمپانی والت دیزنی اولین تیزر تریلر این فیلم لایو اکشن را منتشر کرد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی آن بودیم. حال تبلیغ تلویزیونی فیلم شیر شاه نیز منتشر شده که زمانش کمتر از یک دقیقه است و تنها دو صحنه جدید در ابتدای آن با تریلر اصلی تفاوت دارد. در واقع این تبلیغ تلویزیونی نسخه کوتاه‌تر شده اولین تریلر فیلم The Lion King است که تفاوت چندانی با هم ندارند و به جز ثانیه‌های ابتدایی که در آن شاهد حضور کرگدن و یوزپلنگ هستیم و در تریلر اصلی نبود، بقیه صحنه‌های این تریلر کوتاه جدید نیستند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر این تبلیغ تلویزیونی، والت دیزنی پوستر جدیدی از فیلم The Lion King را نیز منتشر کرده است که در این پوستر شاهد حضور سیمبا و پادشاه موفاسا هستیم. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

The Lion King Poster

دونالد گلاور در نقش سیمبا، جیمز ارل جونز در نقش پادشاه موفاسا، چویتل اجیوفور در نقش اسکار، بیانسه در نقش نالا، سث روگن در نقش پومبا، جان الیور در نقش زازو، بیلی ایکنر در نقش تیمون، الفری وودارد در نقش سارابی (مادر سیمبا)، جان کانی در نقش رافیکی، فلورنس کازومبا در نقش شنزی، اریک آندره در نقش عزیزی، کیگان-مایکل کی در نقش کماری، ایمی سداریس، جی‌دی مک‌کرری در نقش کودکی سیمبا و شهدی رایت جوزف در نقش کودکی نالا، از جلمه بازیگرانی هستند که در فیلم The Lion King به‌عنوان صداپیشه حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Lion King برای اکران در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۱۳۹۸)‌ برنامه ریزی شده است. کارگردانی این فیلم لایو اکشن بر عهده جان فاورو است. او پیش از این کارگردانی فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) را بر عهده داشته که در سال ۲۰۱۶ موفق شد بیش از ۹۶۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. انیمیشن The Lion King نیز بیش از ۹۶۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده بود. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده