// سه شنبه, ۸ خرداد ۹۷ ساعت ۲۳:۵۵

شرکت سونی پیکچرز تبلیغ تلویزیونی مسابقات NBA فیلم مورد انتظار ایکوالایزر ۲ (The Equalizer 2) با بازی دنزل واشینگتن را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت سونی پیکچرز تبلیغی تلویزیونی از فیلم 2 The Equalizer را منتشر کرده است. این تبلیغ تلویزیونی که زمان آن حدود ۳۰ ثانیه است و حاوی هیچ تصویر رسمی‌ای از این فیلم نیست، به‌صورت اختصاصی برای مسابقات NBA ساخته شده و قرار است در حاشیه فینال مسابقات امسال از شبکه ABC پخش شود. در طول این ویدیو، شخصیت رابرت مک کال با بازی دنزل واشینگتن، را مشاهده می‌کنیم که در حال تماشای مسابقه بسکتبال است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

ماه فروردین امسال، شرکت سونی پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم The Equalizer 2 را منتشر کرد که حاوی اولین تصاویر رسمی این فیلم بود. فیلم The Equalizer (ایکوالایزر) که اقتباسی از یک سریال تلویزیونی است که در دهه ۸۰ میلادی منتشر شده بود، در سال ۲۰۱۴ به روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد بیش از ۱۹۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. آنتوان فوکوآ که کارگردانی قسمت اول را بر عهده داشت، برای کارگردانی فیلم 2 The Equalizer بازگشته است.

پس از فیلم The Equalizer، فیلم The Magnificent Seven (هفت دلاور) و فیلم Training Day (روز تعلیم)، فیلم 2 The Equalizer چهارمین همکاری فوکوآ با واشینگتن است. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده ریچارد ونک، نویسنده قسمت اول، بوده است. دنزل واشینگتن، پدرو پاسکال، ملیسا لیو، بیل پولمن، سکینه جعفری و اشتون ساندرز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Equalizer 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Equalizer 2 قرار است در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۱۸ (۲۹ تیر ۱۳۹۷) اکران شود. 


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده