نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶

انتشار اولین تیزر فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald؛ تریلر اصلی فردا

کمپانی برادران وارنر با انتشار یک تیزر کوتاه اعلام کرد که اولین تیزر تریلر فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald فردا منتشر خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر با انتشار تیزر کوتاهی اعلام کرده که اولین تیزر تریلر فیلم مورد انتظار جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) فردا منتشر خواهد شد. در این تیزر بسیار کوتاه شاهد هیچ تصویر رسمی از این فیلم نیستیم و این تیزر که بیشتر جنبه اطلاع‌رسانی دارد، طرفداران را به تماشای اولین تیزر تریلر فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در روز سه‌شنبه، ۱۳ مارس (۲۲ اسفند) که فردا می‌شود، دعوت می‌کند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در طول هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تصاویر رسمی تعددی از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald منتشر شده بود که در آن شاهد حضور شخصیت‌های اصلی فیلم و محل اتفاقات این فیلم بودیم. این فیلم دومین فیلم از پنج‌گانه جدید دنیای جادوگری هری پاتر و جی کی رولینگ است. فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها)، نخستین فیلم این مجموعه بود که سال گذشته به روی پرده‌های سینما رفت. داستان این فیلم، پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد که در پایان آن مشاهده کردیم که گلرت گریندل‌والد توسط سازمان MACUSA و با کمک نیوت اسکمندر دستگیر شد. با این حال، گریندل‌والد موفق شده از زندان فرار کند و در حال جذب پیروان بیشتری برای خود است. آلبوس داملبدور در تلاش است تا برنامه‌ها و نقشه‌های گریندل‌والد را خنثی کند و در این راه کمک نیوت اسکمندر، شاگرد سابقش در مدرسه هاگوارتز را قبول می‌کند. با این حال، این ماموریت ساده‌ای نخواهد بود و آن‌ها از خطراتی که این ماموریت دارد، آگاه هستند. 

ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر، کاترین واترستون در نقش تینا گلدستین، ازرا میلر در نقش کریدنس بربون، زو کراویتز در نقش لیتا لسترنج، آلیسون سودول در نقش کویینی گلدستین، دن فوگلر در نقش جیکوب کوالسکی، جانی دپ در نقش گلرت گریندل والد، جود لاو در نقش دامبلدور جوان، کالوم ترنر در نقش تسئوس اسکمندر، برونتیس جودورافسکی در نقش نیکلاس فلامل، درک ریدل در نقش تراکویل تراورس، پاپی کربی تیچ در نقش رزیر، ولف راث در نقش اسپیلمن، ویکتوریا یتس در نقش بانتی، کورنل جان در نقش آرنولد گازمن و جسیکا ویلیامز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald قرار است در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ آبان ۱۳۹۷) اکران شود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم مانند قسمت اول بر عهده جی کی رولینگ خواهد بود و دیوید یتس نیز مانند فیلم اول کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده