نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲

ویدیو تست بازیگری دافنه کین برای بازی در فیلم Logan

اخیرا ویدیویی از فیلم Logan منتشر شده است که در آن دافنه کین در حال دادن تست بازیگری برای بازی در نقش X-23 است.

اخیرا کمپانی فاکس قرن بیستم ویدیویی منتشر کرده است که در آن دافنه کین ۱۱ ساله در حال تست بازیگر با هیو جکمن برای بازی در نقش لورا کینی/X-23 در فیلم لوگان (Logan) است. در طول این ویدیو، او بدون هیچ ترسی در مقابل جکمن بازی می‌کند و استعداد خود را به نمایش می‌گذارد. همچنین او تسلط خود به زبان اسپانیایی و انگلیسی را نشان می‌دهد که در طول فیلم مشاهده کردیم که او به راحتی به هر دو زبان صحبت می‌کرد که این موضوع کار سازندگان این فیلم را بسیار ساده و هموار کرد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

هاچ پارکر، تهیه کننده فیلم Logan در این رابطه گفت:

این یک ویژگی است که شما در هرکسی نمی‌توانید ببینید. ما برای این نقش یک سطح از توانایی، حضور بدون اشکال در صحنه فیلمبرداری و یک بلوغ فکری نیاز داشتیم که من هنوز باورم نمی‌شود که او سخت‌ترین کارها را در زمان فیلمبرداری این فیلم انجام می‌داد.

جکمن نیز عملکرد کین را در زمان فیلمبرداری فیلم Logan تحسین کرد. او همچنین توضیحاتی در مورد جای کبودی کین داد که در یک صحنه از فیلمبرداری او با تعدادی از کودکان باید درگیر می‌شد که در این صحنه به کین مشت می‌زنند و او دچار کبودی در بخش‌هایی از بدنش می‌شود. پاتریک استوارت نیز در مورد عملکرد درخشان کین در این فیلم با شور و شوق صحبت کرد و گفت کین او را بارها شگفت کرده است.

نسخه دیجیتالی فیلم Logan در حال حاضر منتشر شده است و نسخه خانگی و بلوری این فیلم در تاریخ ۲۳ مه (۲ خرداد) منتشر خواهد شد. پیش از این تایید شده بود که نسخه سیاه و سفید فیلم Logan در تاریخ ۱۶ مه امسال (۲۶ اردیبهشت) تنها برای یک شب در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد. این نسخه قرار است همراه با نسخه بلوری و خانگی این فیلم نیز منتشر شودهیو جکمن، پاتریک استوارت، دافنه کین، ریچارد ای گرانت، الیزابت رودریگز، بوید هالبروک، استیون مرچنت، اریک لا سال، دوریس مورگادو و الیز نئال از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Logan حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم، آخرین حضور جکمن و استوارت در مجموعه مردان ایکس (X-Men) بوده است.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده