نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

انتشار تریلر جدید فیلم Kong: Skull Island

کمپانی برادران وارنر تریلر جدید و پایانی فیلم کونگ: جزیره‌ی جمجمه (Kong: Skull Island) را منتشر کرد.

فیلم Kong: Skull Island کمتر از دو هفته دیگه به روی پرده خواهد رفت. کمپانی برادران وارنر هفته گذشته ویدیویی از این فیلم منتشر کرد که مبارزه کینگ کونگ با هیولایی دیگر را نشان می‌دهد. طی هفته اخیر نیز دو ویدیو جدید از این فیلم منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما،‌ برادران وارنر تریلر جدید و پایانی فیلم Kong: Skull Island را منتشر کرده است. هرچند بیشتر تصاویر این تریلر را پیش از این مشاهده کرده‌ایم، اما تصاویر جدیدی نیز دیده می‌شود. همچنین در این تریلر شاهد تصاویری فوق العاده از مبارزه‌ کینگ کونگ با هیولاهای جزیره جمجمه نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو زیبا را تماشا کنید:

| |

فیلم Kong: Skull Island بخشی از دنیای سینمایی هیولایی مشترک برادران وارنر و لجندری پیکچرز است. فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzilla: King of The Monsters)، فیلم بعدی این مجموعه خواهد بود که قرار است در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) اکران شود. ماه گذشته مایکل دووگرتی، کارگردان و نویسنده فیلم کرمپوس (Krampus)، به عنوان کارگردان جدید فیلم Godzilla: King of The Monsters انتخاب و رسما معرفی شد. علاوه بر این، تاکنون حضور ملی بابی براون و کایل چندلر در این فیلم نیز تایید شده است. فیلم گودزیلا علیه کونگ (Godzilla vs. Kong)، دیگر فیلم این مجموعه است که در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. گفته می‌شود نام این دنیای سینمایی مشترک، MonsterVerse خواهد بود.

فیلم Kong: Skull Island برای اکران در تاریخ ۱۰ مارس (۲۰ اسفند) برنامه ریزی شده است. تام هیدلستون، بری لارسن،ساموئل ال جکسون، جان گودمن، جان اورتیز، توبی کبل، جینگ تیان، جیسون میچل، توماس من، شیا ویگهام، کوری هاوکینز و جان رایلی  از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وت رابرتز اخیرا در مورد ساخت فیلم Metal Gear Solid صحبت کرده و گفته است که ساخت این فیلم هنوز کنسل نشده است.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده