نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵

تبلیغ تلویزیونی Super Bowl فیلم Logan منتشر شد

در جریان برگزاری مسابقه Super Bowl، کمپانی فاکس قرن بیستم تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم مورد انتظار Logan منتشر کرد.

در جریان برگزاری فینال مسابقات NFL موسوم به Super Bowl، کمپانی فاکس قرن بیستم تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم لوگان (Logan) منتشر کرد که حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم است. در این ویدیو، هیچ دیالوگی وجود ندارد و تنها آهنگ Amazing Grace اثر گروه Celtic Woman، همراه با تصاویری از تعقیب و گریزهای این فیلم، پروفسور ایکس، X23 و ولورین، پخش می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو بسیار زیبا را تماشا کنید:

| |

پیش از این در تریلر اول فیلم Logan از آهنگ Hurt اثر جانی کش و در تریلر دوم این فیلم از آهنگ Way Down We Go اثر گروه کالیو، استفاده شده بود که این دو آهنگ به خوبی فضای فیلم Logan را نشان می‌دادند. هیو جکمن، پاتریک استوارت، ریچارد ای گرانت، الیزابت رودریگز، بوید هالبروک، استیون مرچنت، اریک لا سال، دوریس مورگادو و الیز نئال از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Logan حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. دافنه کین قرار است نقش لورا کین / X-23 را در این فیلم بازی کند

کارگردانی فیلم Logan بر عهده جیمز منگولد بوده و دیوید جیمز کلی نیز بر روی فیلمنامه این فیلم کار کرده است. جکمن در مصاحبه اخیر خود گفته است که اتفاقات فیلم Logan در دنیای سینمایی مردان ایکس X-Men جریان ندارد. علاوه بر این، منگولد تایید کرده است که شخصیت ابرشرور آقای شوم (Mister Sinister) در فیلم مورد انتظار Logan حضور ندارد. به تازگی کمپانی فاکس قرن بیستم مدت زمان فیلم Logan را به طور رسمی اعلام کرده است.

فیلم Logan قرار است در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند امسال) به روی پرده‌های سینما برود. اوایل این ماه، این فیلم رسما توانست درجه سنی بزرگسال را از انجمن سینمایی آمریکا دریافت کند.


منبع The Verge
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده