// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲

تماشا کنید: اولین بسته الحاقی پولی DOOM منتشر شد

اید سافت‌ور به عنوان بخشی از افتتاحیه کوئیک‌کان از انتشار اولین محتوای قابل دانلود بازی Doom با نام Unto the Evil خبر داد. این DLC اکنون در دسترس همگان برای خرید قرار گرفته است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

ایدسافت‌ور (Id Software) در جریان رویداد کوئیک‌کان با رونمایی از ویدیوی جدید Unto the Evil، اولین بسته‌الحاقی پولی بازی Doom، از انتشار این محتوای قابل دانلود طبق اعلام قبلی خبر داد. این استودیو علاوه بر رونمایی با پخش یکی ویدیوی تبلیغاتی زیبا ویژگی‌های موجود در بسته‌الحاقی را معرفی کرد. تازه‌ترین بسته‌الحاقی Doom شامل سه نقشه جدید با نام‌های Offering ،Catacysm و Ritual، یک سلاح و یک آیتم جدید به ترتیب با نام‌های EMG Pistol و Kinetic Mine، یک هیولای (Demon) جدید با نام Harvester و همچنین زره (مانند مجموعه روباتیک) و حرکت نمایشی ضربه زدن به توپ گلف می‌‌شود.

Unto the Evil اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها با قیمتی معادل ۱۵ دلار در دسترس قرار دارد، این بسته‌الحاقی همچنین بخشی از Season Pass بازی Doom با قیمت ۴۰ دلار است. Season Pass این بازی شامل ۳ بسته الحاقی حالت چندنفره می‌شود.

به عنوان بخشی از یک گزارش، در هفته گذشته اعلام شد که بازیکنان قادر هستند تا بدون خریداری بسته‌الحاقی به تجربه آن بپردازند. برای این کار در صورتی که فردی در یک Party دارنده محتوای قابل دانلود مورد نیاز باشد، سایر بازیکنان بدون نیاز به خریداری بسته‌الحاقی می‌توانند به بازی در نقشه‌های جدید Doom بپردازند.

Doom همچنین به دریافت محتوای رایگان جدید ادامه می‌دهد. هفته گذشته یک بروزرسانی بزرگ شامل ۲ حالت جدید و قابلیت‌های تازه SnapMap منتشر شده بود. اگر هنوز Doom را خریداری نکرده‌اید، در حال حاضر این بازی با تخفیف برروی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 به عنوان بخشی از فروش ويژه کوئیک‌کان در دسترس همگان قرار دارد.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده