// شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸

بازی مستقل Forged In Shadow Torch با پخش یک تریلر برای پلی استیشن 4 معرفی شد

بازی F.I.S.T: Forged in Shadow Torch یکی از بازی‌های مستقل مجموعه‌ی PlayStation Indies به حساب می‌آید؛ یک اثر اکشن پلتفرمر که در آن بازیکن نقش یک خرگوش سایبرپانکی مسلح را بازی می‌کند.

اگر به بازی‌های ژانر مترویدوینیا علاقه دارید و از مبارزات سبک آرکید هم لذت می‌برید، نباید روی پلی ‌استیشن 4 سونی F.I.S.T: Forged in Shadow Torch را از دست بدهید. مخصوصا اگر می‌خواهید در شهری متعلق به آینده، یکی از حیوانات پیشرفته‌ی طرف خوب قصه (!) باشید و با انواع‌واقسام دشمن‌ها بجنگید. بازی F.I.S.T: Forged in Shadow Torch حاصل همکاری یک استودیو با پلی ‌استیشن چین است و در دل سیستم جدید «بازی‌های مستقل پلی‌استیشن» جا می‌گیرد؛ همان برند تازه‌ای که با رهبری شوهی یوشیدا، بازی‌های مستقل را بهتر و سریع‌تر تقدیم دارندگان کنسول‌های نسل ۸ و ۹ سونی خواهد کرد.

دانلود تریلر داستانی بازی از آپارات

مطابق برنامه‌ی سونی نه‌تنها دیگر هر چند هفته یک بار باید انتظار معرفی بازی‌های مستقل جدید برای پلی‌استیشن 4 و پلی ‌استیشن 5 را داشت، بلکه گاهی نیز بازی‌های مستقل محبوب با یک تریلر وارد پلتفرم‌های شرکت ژاپنی می‌شوند. PlayStation Indies اکنون وب‌سایت رسمی خود را دارد و هر ماه نیز یک بازی مستقل را به سرویس اشتراکی PS Now اضافه خواهد کرد.

ژورنالیست‌های شناخته‌شده‌ی دنیای بازی‌های ویدیویی همچون گرگ میلر اعتقاد دارند که وقتی سونی فردی در جایگاه شوهی یوشیدا را مسئول یک برند جدید می‌کند، قطعا برای آن برنامه‌های جدی و هدف‌گذاری بلندمدت دارد. بر دنبال‌کنندگان اخبار بازی هم پوشیده نیست که هر روز ساخت بازی‌های AAA رضایت‌بخش برای گیمرها سخت‌تر، هزینه‌برتر و زمان‌برتر می‌شود. پس هیچ پلتفرمی نمی‌تواند بدون تکیه به مستقل‌های خوش‌فکر و جذابی که مثلا در یکی از آن‌ها یک خرس جزو حرفه‌ای‌های شهری استیم‌پانکی است، به موفقیت جدی برسد. تازه این تریلر به خوبی نشان می‌دهد که طی سال‌های آتی بازی‌های مستقل هم می‌توانند به مراتب خوش‌جلوه‌تر از انتظارات اکثر بازیکن‌ها باشند.


منبع Destructoid
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده