// چهار شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲

تریلر جدید بازی Hitman 2 با محوریت ماموریت‌ها

جدیدترین تریلر بازی Hitman 2 که با نام How to Hitman منتشر شده است قصد دارد کاربران را با نحوه تمام کردن ماموریت‌ها آشنا کند.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو آی‌اُ اینتراکتیو (IO Interactive) با انتشار تریلری جدید از بازی Hitman 2 قصد دارد به بازیکنان نحوه تبدیل شدن به مامور 47 را نشان دهد. جدیدترین تریلر بازی هیتمن 2 با نام «چگونه هیتمن شوید» منتشر شده است و همانطور که از نام آن پیدا است صحنه‌های به قتل رساندن دشمنان توسط Agent 47 را نمایش می‌دهد. در قسمت‌های دیگر ویدیو مکانیزم‌های مخفی‌کاری بازی را می‌توان مشاهده کرد.

ویژگی‌ جدید تصویر در تصویر یا همان Picture in Picture در کنار نقشه کوچک به بازیکنان اجازه می‌دهد در حالی که تمام صحنه‌ها را زیر نظر دارند در آن سو به ماموریت خود نیز بپردازند. البته این موضوع در استراتژی‌های دیگر نیز به کمک بازیکنان می‌آید تا بتوانند برنامه‌های بعدی خود را در بازی پیاده کنند.

بازی Hitman 2 در ابتدا در خرداد ماه گذشته با انتشار تریلری معرفی شد و در آن شاهد محیط جدیدی همچون میامی و Comombian Rainforest هستیم. در آن سو حالت جدیدی نیز با Sniper Assasin در بازی تعبیه شده است که قرار است تجربه جداگانه‌ای از کمپین بازی به کاربران ارائه دهد. بخش یاد شده در واقع یک حالت همکاری چند نفره (Co-Op) است که به بازیکنان اجازه می‌دهد که با یکدیگر مراحل را پشت سر بگذارند. البته حالت مذکور را به طور تک نفره نیز می‌توان تجربه کرد.

بازی Hitman 2 برای عرضه در تاریخ ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان ماه) برنامه‌ریزی شده است و در دسترس کاربران ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و  پی سی قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی را تماشا و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

نظرات خود را در مورد جدیدترین نسخه بازی هیتمن با زومجی در میان بگذارید و برای اطلاع از تریلر‌ و خبر‌های پیشین می‌توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید.


منبع vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده