// یکشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

آماده‌سازی تجربه آزمایشی بازی های جدید در PS Plus Premium توسط سونی

مشترک‌های PS Plus Premium امکان تجربه‌ی حداقل دو ساعت از برخی از بازی‌های جدید را خواهند داشت. گزارش تازه می‌گوید که تیم پلی استیشن استور این تجربه‌های آزمایشی را آماده می‌کند.

براساس اخبار بازی می‌دانیم که یکی از مزایای اشتراک PlayStation Plus Premium این است که به کاربر فرصت تجربه‌ی حداقل دو ساعت از بعضی از بازی‌های جدید را می‌دهد. ظاهرا برخی از استودیوهای بازی‌سازی و شرکت‌های ناشر ویدیوگیم متعهد هستند که نهایتا سه ماه بعد از انتشار هر بازیِ دارای قیمت بالاتر از ۳۴ دلار، امکان تجربه حداقل دو ساعت از آن به مشترک‌های پلی استیشن پلاس پریمیوم داده شود. حالا گزارش جدید می‌گوید که استودیوها برای آماده‌سازی این تجربه‌های آزمایشی نیازی به انجام کار جداگانه نخواهند داشت. زیرا خود تیم پلی استیشن استور شرکت Sony این تجربه‌های آزمایشی را آماده خواهد کرد.

گویا پس از در دسترس قرار گرفتن امکان تجربه‌ی حداقل دو ساعت از هر بازی جدید، این نسخه‌ی آزمایشی به مدت ۱۲ ماه در پلی استیشن پلاس پریمیوم خواهد ماند. پس در بسیاری از مواقع، مشترک‌های پلی استیشن پلاس پریمیوم می‌توانند اول بخشی از یک بازی تازه را تجربه کنند و سپس سراغ تصمیم‌گیری نهایی برای خرید یا عدم خرید آن بروند.

پلی استیشن پلاس جدید شرکت سونی

مخاطب‌ها باید به یاد داشته باشند که «امکان تجربه حداقل دو ساعت از یک بازی ویدیویی» با ارائه‌ی دمو فرق دارد. دمو تنها بخشی از محتوای محصول اصلی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. اما احتمالا آن‌چه که به‌عنوان یکی از مزایای اشتراک پلی استیشن پلاس پریمیوم معرفی شده است، به شما اجازه می‌دهد که حداقل دو ساعت، هر کار که می‌خواهید در بازی انجام دهید.

در صورتی که می‌خواهید با تمام مزایای اشتراک پلی استیشن پلاس پریمیوم آشنا شوید، شاید مایل به مطالعه‌ی «پلی استیشن پلاس جدید | دسترسی به بیشتر از ۷۰۰ بازی با امکان دانلود آثار قدیمی» در زومجی باشید. از آن‌جایی که طی ماه خرداد شاهد فعال‌سازی پلی استیشن پلاس جدید و سه سطحی شرکت سونی در کشورهای مختلف خواهیم بود، انتظار می‌رود که به‌زودی شاهد انتشار رسمی فهرست کامل بازی‌های مدرن و کلاسیک حاضر در این سرویس باشیم.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده