// چهار شنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹

آغاز پیش‌فروش بازی Gran Turismo 7 و رونمایی از نسخه ویژه

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به‌صورت رسمی پیش‌فروش بازی Gran Turismo 7 استودیو Polyphony Digital را آغاز کرد و به رونمایی از نسخه‌های متفاوت آن پرداخت.

پیش‌فروش بازی Gran Turismo 7 آغاز شد؛ جدیدترین ریسینگ کازونوری یامائوچی در مجموعه‌ی معروف Gran Turismo. استودیو بازی‌سازی ژاپنی Polyphony Digital در تاریخ ۴ مارچ ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند) می‌خواهد بازی Gran Turismo 7 را روی کنسول PS4 و کنسول PS5 سونی تحویل گیمرها دهد؛ اثری که به‌گفته‌ی سازندگان خود نه‌تنها طبیعتا پیشرفت‌های قابل توجهی از جوانب مختلف نسبت به قسمت‌های قبلی سری بازی Gran Turismo دارد، بلکه به آن‌ها وفادار هم خواهد بود. یامائوچی گفت که بخش‌های مختلفی از این بازی قطعا برای طرفدارهای قدیمی خاطره‌انگیز خواهند شد.

تمامی خریدارهای نسخه‌ی PS5 بازی Gran Turismo 7 همزمان صاحب نسخه‌ی PS4 آن هم هستند

سونی به‌صورت رسمی تایید کرد که هر شخصی که نسخه‌ی پلی استیشن 5 بازی Gran Turismo 7 را بخرد، همزمان صاحب نسخه‌ی PS4 و PS5 می‌شود. همچنین همان‌طور که جیم رایان چند روز قبل وعده داد، تمام خریدارهای نسخه‌ی PS4 هم می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار صاحب نسخه‌ی PS5 شوند.

این شرایط از هر دو طرف برای نسخه‌های دیسکی نیز برقرار است. در حقیقت اگر نسخه‌ی فیزیکی بازی Gran Turismo 7 برای پلی استیشن 5 را بخرید، در آن یک کد برای دریافت نسخه‌ی PS4 به شکل دیجیتالی هم پیدا می‌کنید. اگر صاحب نسخه‌ی فیزیکی بازی Gran Turismo 7 برای پلی استیشن 4 باشید، با پرداخت ۱۰ دلار موفق به دانلود و اجرای نسخه‌ی PS5 بازی Gran Turismo 7 روی کنسول نسل ۹ سونی می‌شوید. نسخه‌ی PS4 محصول نام‌برده با قیمت ۵۹.۹۹ دلار و نسخه‌ی PS5‌ آن با قیمت ۶۹.۹۹ دلار منتشر می‌شود.

نسخه دیلاکس بازی Gran Turismo 7 کازونوری یامائوچی برای پلی استیشن 5 سونی

تمام افرادی که نسخه‌ی فیزیکی یا دیجیتالی PS4 یا PS5 بازی Gran Turismo 7 را پیش‌خرید کنند، مواردی را به‌عنوان هدیه دریافت خواهند کرد؛ ماشین Toyota Castrol TOM'S Supra، ماشین Mazda RX-VISION GT3 Concept Stealth، ماشین Porsche 917K Living Legend و ۱۰۰ هزار واحد پول داخل بازی. سه اتومبیل نام‌برده را بالاتر در تصویر شاخص این مطلب دیدید.

اما علاوه‌بر نسخه‌های عادی قرار است بازی Gran Turismo 7 یک نسخه‌ی ویژه هم داشته باشد که هم به‌صورت فیزیکی و هم به‌صورت دیجیتالی با قیمت ۸۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد و ۲۵سالگی مجموعه بازی Gran Turismo را جشن می‌گیرد؛ شبیه‌ساز ریسینگ پلی استیشن سونی که همواره با طراحی و کارگردانی کازونوری یامائوچی می‌خواهد بیشتر و بیشتر تجربه‌ای واقع‌گرایانه را ارائه دهد.

طبیعتا دیلاکس ادیشن شامل دسترسی همزمان به نسخه‌های PS4 و PS5 بازی و تمام مزایای پیش‌خرید نسخه‌های استاندارد می‌شود. اما علاوه‌بر آن‌ها مواردی همچون ۳۰ آواتار ماشینی جذاب برای PSN، ماشین Toyota GR Yaris با طرح خاص، آلبوم موسیقی متن اورجینال بازی Gran Turismo و یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد پول داخل بازی را هم تقدیم گیمر می‌کند. البته در صورتی که سراغ خرید دیجیتالی نروید و نسخه‌ی دیلاکس را به‌صورت دیسکی خریداری کنید، صاحب یک استیل‌بوک چشم‌نواز هم می‌شوید.


منبع Push Square
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده