نویسنده: میلاد فاطمی
// پنجشنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

تداوم عرضه بازی‌ های پلی استیشن برای کامپیوتر

مدیر PlayStation Studios ساعاتی پیش اعلام کرد که در آینده همچنان شاهد عرضه بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای کاربران پلتفرم پی سی خواهیم بود.

سونی به‌دنبال زمان مناسب برای عرضه بازی‌های انحصاری بیشتری از کنسول پلی استیشن برای کاربران پی سی است. هرمان هالست، مدیر PlayStation Studios، ضمن بیان این موضوع اعلام کرد که همچنان اما بهترین مکان برای تجربه بازی‌های پلی استیشن کنسول‌های سونی خواهد بود.

«من می‌خواهم تاکید کنم که پلی استیشن همچنان بهترین مکان برای تجربه بازی‌های انحصاری در زمان عرضه است؛ اما ما برای کاربران پلتفرم پی سی احترام قائل هستیم و در زمان مناسب بازی‌های بیشتری را برای آن‌ها منتشر خواهیم کردیم. استودیوی بند (Bend Studio) پس از گذشت دو سال از زمان عرضه بازی Days Gone روی کنسول پلی استیشن 4، اخیرا در تاریخ ۲۸ اردیبهشت آن را برای پی سی نیز روانه بازار کرد.

من امیدوارم که کاربران جدید از تجربه بازی‌هایمان لذت ببرند. این هدف ما است. همگی به‌دنبال آن هستیم که گیمرهای جدید هم به داستان‌های بی‌نقص، کاراکترها و دنیایی که خلق کرده‌ایم دسترسی داشته باشند.»

باتوجه به اینکه سونی درواقع درکنار تولید کنسول، در مقام ناشر نیز فعالیت می‌کند، سیاست اخیر این غول ژاپنی منطقی و درست به‌نظر می‌رسد. حال باید منتظر ماند و دید طی ماه‌ها و سال‌های آینده این مسئله چه تاثیری در عملکرد کلی سونی و پلی استیشن خواهد گذشت و آیا این روند قرار است ادامه‌دار باشد یا خیر؟ لطفا شما هم نظرات و پیش‌بینی‌های خود در این زمینه را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده