نویسنده: آرمین انکشافی
// چهار شنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

آشنایی با سلاح های Ratchet & Clank: Rift Apart در تریلر جدید این بازی

در تریلر جدید Ratchet & Clank: Rift Apart سلاح‌ها و حرکات متنوع بازی نشان داده می‌شوند.

سونی و استودیوی Insomniac Games به‌تازگی تریلری از بازی Ratchet & Clank: Rift Apart منتشر کرده‌اند که در آن سلاح‌ها و انواع روش‌های جابه‌جایی در محیط بازی نمایش داده می‌شود. آرون جیسن اسپیونزا، یکی از مدیران ارشد اینسامنیاک درخصوص سلاح‌ها در پستی در وب‌سایت پلی استیشن می‌نویسد: «همان‌طور که از یک بازی رچت اند کلنک انتظار دارید، Rift Apart دارای تمام سلاح‌های قدرتمند این معروف مجموعه است؛ از سلاح‌های کلاسیکی مانند Buzz Blades گرفته تا ابزارهای تخریب‌کننده‌‌ی جدیدی مانند Blackhole Storm و Negatron Collider.» شما می‌توانید این تریلر را در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

اسپیونزا درباره‌ی استفاده‌ی بازی از دوال سنس توضیح می‌دهد: «ما همچنین با استفاده از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد کنترلر دوال سنس تجربه‌ی لذت‌بخش‌تری را در Ratchet & Clank: Rift Apart ارائه می‌دهیم. برای مثال، تریگرهای حساس کنترلر را می‌توانید برای برخی سلاح‌های خاص به‌صورت کامل یا تا نیمه فشار دهید تا سلاح مذکور در هر حالت شلیک‌های متفاوتی انجام دهد؛ قدرت هر انفجار را ازطریق بازخورد لمسی کنترلر به‌خوبی حس کنید؛ و صدای تق‌تق اجزای سلاح خود را ازطریق اسپیکرهای کنترلر بشنوید.»

در ادامه‌ی پست مذکور می‌خوانیم: «علاوه‌بر فهرست سلاح‌های شگفت‌انگیز Ratchet & Clank: Rift Apart، ما برای رچت و تا اندازه‌ای هم ریوت چند حرکت جدید درنظر گرفته‌ایم که در خارج از میدان مبارزه از آن‌ها استفاده می‌کنند. مثلا با استفاده از افسار ریفت (Rift Tether) می‌توان خود را بین مناطق مختلف جابه‌جا کرد یا با فعال کردن Phantom Dash از حملات دشمنان جاخالی داد.» Ratchet & Clank: Rift Apart در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظرات شما کاربران زومجی درباره‌ی سلاح‌ها و حرکات جدید رچت اند کلنک چیست؟ نظرات خود را در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده