// دوشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

آغاز همکاری رسمی پلی استیشن سونی با دیسکورد

دیسکورد نه‌تنها به بهترین شکل در دسترس گیمرهای کنسول‌های سونی قرار می‌گیرد، بلکه از سال ۲۰۲۲ با سرویس‌های پلی استیشن ترکیب می‌شود.

بلاگ رسمی بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی نوشت: «از سال ۲۰۲۲ میلادی به بعد، سرویس ارتباطی محبوب دیسکورد با تجربه‌ی آنلاین همیشگی شما در پلی استیشن ترکیب می‌شود». این اتفاق نتیجه‌ی شکل‌گیری همکاری رسمی بین پلی استیشن سونی و دیسکورد است. جیم رایان، رئیس و مدیرعامل برند پلی استیشن شرکت سونی این خبر را اعلام کرد.

سونی به‌صورت رسمی در دیسکورد سرمایه‌گذاری کرده است

رایان می‌نویسد: «در پلی استیشن ما مدام به‌دنبال راه‌های جدید برای متصل کردن گیمرهای مختلف در سرتاسر دنیا به هم می‌گردیم؛ تا دوستی‌ها و گروه‌های جدید در بستر پلی استیشن شکل بگیرند، تجربه‌های سرگرم‌کننده به اشتراک گذاشته شوند و خاطرات باقی بمانند. به همین خاطر پلی استیشن وارد همکاری با دیسکورد شده است؛ پلتفرم محبوب گیمرها که ماهانه بیشتر از ۱۴۰ میلیون کاربر فعال دارد.

تیم‌های پلی استیشن سونی و دیسکورد به‌شدت مشغول کار هستند تا دیسکورد را به‌صورت کامل به تجربه‌ی آنلاین و اجتماعی شما در پلی استیشن نتورک پیوند بدهند. در اوایل سال ۲۰۲۲ دیسکورد و پلی استیشن نتورک چه روی کنسول و چه روی موبایل به نزدیک‌ترین حالت ممکن به یکدیگر می‌رسند؛ تا دوستان، جوامع آنلاین و گروه‌ها با هم وقت بگذرانند، خوش باشند و در حال تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی، راحت‌تر ارتباط برقرار کنند».

همچنین جیم رایان می‌گوید که در صحبت با سازندگان دیسکورد، مجذوب عشق آن‌ها به ویدیوگیم شد و باور دارد که دو تیم پلی استیشن سونی و دیکسورد با دنبال کردن علاقه‌ای مشترک به‌دنبال برقراری اتصال بهتر بین بازیکن‌ها هستند. او همچنین تایید کرد که شرکت سونی مقداری در دیسکورد سرمایه‌گذاری کرد تا این همکاری جدید به بهترین شکل جلو برود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده