نویسنده: میلاد فاطمی
// سه شنبه, ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

انتشار بروزرسانی جدید کنسول پلی استیشن 5 با محوریت بهبود عملکرد سیستم عامل

به‌تازگی سونی در اقدامی غافلگیرکننده آپدیت جدیدی برای رابط کاربری کنسول پلی استیشن 5 خود جهت بهبود عملکرد کلی سیستم‌عامل دستگاه منتشر کرد.

حدود پنج ماه از عمر کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن 5 می‌گذرد. سونی طبق سنت معمول برای رفع مشکلات احتمالی و بهبود عملکرد کنسول خود تا این زمان به‌روزرسانی‌هایی را منتشر کرده است. اگر زومجی را دنبال کرده باشید، در جریان هستید که یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین آپدیت‌های ارایه شده برای کاربران PS5 حدود دو هفته پیش در دسترس قرار گرفت؛ آپدیتی که باعث شد گیمرها بتوانند فایل‌های بازی‌های خود را روی هارد اکسترنال نیز ذخیره کنند.

حال در جدیدترین اخبار بازی، پس از گذشت زمان نسبتا کوتاهی از انتشار آخرین به‌روزرسانی، سونی در اقدامی غافلگیرکننده ساعاتی پیش آپدیت جدیدی برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر کرد. براساس اطلاعات ارایه شده، این به‌روزرسانی (نسخه ۳۰-۲۱.۰۱) با حجم ۹۰۲.۳ مگابایت برخلاف آپدیت گذشته تغییرات گسترده‌ای را به همراه نخواهد داشت. 

سونی بهبود عملکرد کلی سیستم‌عامل دستگاه را دلیل انتشار این به‌روزرسانی خود اعلام کرده است. این قضییه احتمالا به این موضوع اشاره دارد که تغییرات ایجاد شده در رابط کاربری بسیار جزیی و مخفی است.

حال اگر شما هم کنسول پلی استیشن 5 خود را به این نسخه به‌روزرسانی کرده‌اید، لطفا درصورت ایجاد تغییرات مشهود، آن را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده