// سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۲

شروع سومین بتا عمومی بازی Resident Evil Re:Verse از فردا

سومین تست بتا عمومی بازی Resident Evil Re:Verse از فردا به‌مدت ۲۴ ساعت شروع می‌شود و تمام بازیکنان می‌توانند آن را روی پلتفرم‌های مختلف دانلود کنند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، کپکام اعلام کرده که سومین تست بتا عمومی بازی Resident Evil Re:Verse از فردا ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت) به‌مدت ۲۴ ساعت آغاز می‌شود و برای تمام بازیکنانی که آن را از فروشگاه ایکس باکس، پلی استیشن یا استیم دانلود می‌کنند، در دسترس است. بازیکنان برای تجربه‌ی بتا Resident Evil Re:Verse باید Capcom ID داشته باشند یا اگر ندارد، یکی بسازند.

تاکنون سه تست بتا برای این بازی چندنفره برگزار شده است. کپکام چندوقت پیش یک بتای محدود و اخیرا نیز دو بتای عمومی برگزار کرد و حالا نوبت به سومین تست بتای عمومی Resident Evil Re:Verse رسیده است. از چند تست بتایی که از بازی Resident Evil Re:Verse در چندوقت گذشته برگزار شده‌ به اندازه‌ی کافی ویدیو در اینترنت وجود دارد و اگر می‌خواهید قبل از دانلود سومین تست بتا از حال‌و‌هوای آن سردرآورید، کافی است تا در یوتیوب به تماشای برخی از ویدیوهای بتاهای پیشین بنشینید.

Resident Evil Re:Verse یک بازی چندنفره است که از ۶ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند و نقشه‌ها و کاراکترهای معروف مجموعه‌ی رزیدنت اویل را شامل می‌شود. هدف بازیکنان در این بازی این است که نمونه‌هایی از ویروس را که در سراسر نقشه‌ پخش شده‌اند، به‌دست بیاورند. علاوه‌براین، بازیکنان اگر بمیرند، براساس تعداد ویروس‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اند به انواع هیولاها تبدیل می‌شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند به هیولاهای مشهور مجموعه مانند نمسیس تبدیل شوند تا قدرت بیشتری برای نابودی به‌دست آورند.

بازی Resident Evil Re:Verse به همراه Resident Evil Village در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استیدیا و پی سی منتشر خواهد شد.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


منبع gamingbolt

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده