// جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

رزولوشن و نرخ فریم بازی Resident Evil Village روی پلتفرم های مختلف

استودیوی کپکام به‌تازگی در فاصله کمتر از سه هفته مانده به زمان عرضه بازی Resident Evil Village، نرخ فریم و رزولوشن آن روی کنسول‌ها را اعلام کرد.

حدود یک سال از زمان معرفی جدیدترین نسخه سری رزیدنت اویل تحت عنوان Resident Evil Village می‌گذرد؛ اثری که قرار است در ادامه نسخه هفتم این مجموعه، داستان ایتن وینترز در کلبه‌ای دورافتاده و مملو از خون‌آشام و گرگینه را روایت کند.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چندی پیش فروشگاه مایکروسافت اعلام کرد که ای بازی روی کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | سری اس ۳۵ گیگابایت خواهد بود. 

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش استودیوی کپکام، خالق سری رزیدنت اویل، از رزولوشن و نرخ فریم بازی Resident Evil Village روی کنسول‌ها رونمایی کرد. براساس اطلاعات منتشر شده هشتمین نسخه از مجموعه رزیدنت اویل قرار است با رزولوشن 4K و نرخ ۶۰ فریم برثانیه روی دو کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس اجرا شود. در ادامه می‌توانید رزولوشن و نرخ فریم بازی روی تک‌تک کنسول‌های مقصد را مشاهده کنید.

پلتفرمرزولوشننرخ فریم
پلی استیشن 54K HDR۶۰ فریم برثانیه
پلی استیشن 5 (به‌‌همراه ری تریسینگ)4K HDR۴۵ فریم برثانیه
ایکس باکس سری ایکس4K HDR۶۰ فریم برثانیه
ایکس باکس سری ایکس (به‌همراه ری تریسینگ)4K HDR۴۵ فریم برثانیه
ایکس باکس سری اس۱۴۴۰P۴۵ فریم برثانیه
ایکس باکس سری اس (به‌همراه ری تریسینگ)۱۴۴۰P۳۰ فریم برثانیه
پلی استیشن 4 پرو۱۰۸۰P۶۰ فریم برثانیه
پلی استیشن 4 پرو (رزولوشن بالا)4K HDR۳۰ فریم برثانیه 
پلی استیشن 4۹۰۰P۴۵ فریم برثانیه
ایکس باکس وان ایکس۱۰۸۰P۶۰ فریم برثانیه
ایکس باکس وان ایکس (رزولوشن بالا)4K HDR۳۰ فریم برثانیه 
ایکس باکس وان۹۰۰P۳۰ فریم برثانیه
سرویس گوگل استیدیا۱۰۸۰P۳۰ فریم برثانیه

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده قرار است بازی Resident Evil Village از تاریخ ۱۷ اردیبهشت‌ (۷ می) برای پلتفرم‌های پی سی، کنسول‌های نسل هشتم، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

حال اگر شما هم از طرداران سری رزیدت اویل هستید، لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود درخصوص بازی Village را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع ign

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده