// یکشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰

اجرای روان تر بازی های بتسدا با استفاده از ویژگی جدید ایکس باکس

به‌تازگی اعلام شده که چند بازی‌ بزرگ بتسدا شامل Fallout ،Prey و Dishonored: Definitive Edition با نرخ فریم بیشتری روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس اجرا خواهند شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، در جدیدترین ویدیو کانال یوتیوب Major Nelson اعلام شد که نرخ فریم برخی بازی‌های قدیمی بتسدا و زیرمجموعه‌های آن روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس بهبود پیدا می‌کنند. این بازی‌ها شامل Dishonored: Definitive Edition ،Fallout 4 ،Fallout 76 ،Prey و The Elder Scrolls 5: Skyrim می‌شوند.

قرار است از روش‌های مختلفی برای این کار استفاده شود تا نرخ فریم بهبوده‌ پیدا کرده‌ی بازی‌های منتخب نزدیک به دوبرابر نرخ فریم پایه‌ی آن‌ها بشود و نتیجه‌ی آن نیز اجرای روان‌تر و باثبات بازی‌ها از نظر بصری است.

اخیرا ۱۱ بازی جدید از بتسدا و زیرمجموعه‌های آن به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شدند. این بازی‌ها شامل Doom 64 ،Prey  ،The Evil Within ،The Elder Scrolls 3: Morrowind ،The Elder Scrolls 4: Oblivion ،The Elder Scrolls Online ،Fallout: New Vegas و موارد دیگری می‌شوند.

در حال حاضر مجموعا ۲۰ بازی بتسدا به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شده است که مشتریکن آلتیمت می‌توانند ۱۶ عدد از آن‌‌ها را ازطریق سرویس Cloud Gaming روی پلتفرم‌های موبایلی، کنسول و پی سی تجربه کنند.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را درصورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده