// پنجشنبه, ۹ بهمن ۹۹ ساعت ۱۲:۳۲

جنت ماس، فیلم‌نامه‌نویس بازیگر، صداگذار و مربی بازیگری متاسفانه در سن ۳۹سالگی به خاطر بیماری سرطان جان خود را از دست داد. او صداگذار چند کاراکتر بازی Resident Evil Village بود.

جنت ماس بازیگر یکی از نقش‌های اصلی بازی Resident Evil Village شرکت کپکام است؛ یکی از سه دختر خون‌آشام لیدی Dimitrescu که شخصیت اصلی بازی را در عمارت عظیم و ترسناک شکار خواهد کرد. البته جنت ماس وظیفه‌ی صداگذاری چند شخصیت فرعی دیگر بازی Resident Evil Village را هم برعهده داشت. این بازیگر فقط در جهان ویدیوگیم فعالیت نمی‌کرد و در کارنامه‌ی او آثاری همچون فیلم Charm City Kings به چشم می‌خورند. 

ماس که به‌عنوان فیلم‌نامه‌نویس و آموزگار بازیگری هم شناخته می‌شد، نویسنده فیلم کمدی سیاه My Effortless Brilliance است. فیلم Casting Call، فیلم My Fiona و سریال Stellar People از جمله آثاری به حساب می‌آیند که جنت ماس در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخت و هنوز پخش نشده‌اند. او یکشنبه، ۲۴ ژانویه جان خود را به خاطر ابتلا به بیماری سرطان از دست داد. جنت ماس هشت ماه با این بیماری مبارزه کرد. وی در ماه‌های اخیر مبتلا به کرونا/کووید 19 هم شده بود و سعی می‌کرد به کمک صفحه‌ی خود در GoFundMe هزینه‌های سنگین درمان خود را تأمین کند. جنت ماس تنها ۳۹ سال سن داشت و کپکام به‌تازگی از دست رفتن او را تسلیت گفت.

ما در کپکام عمیقا از شنیدن این خبر غمگین شده‌ایم. جنت ماس، بازیگر بااستعدادی که بسیاری از کاراکترهای بازی Resident Evil Village از جمله جادوگرها را با اجرای خود زنده کرد، از دنیا رفت. عشق و قلب ما تقدیم به خانواده‌ی جنت ماس و آن‌هایی که او را دوست داشتند. - کپکام

جنت ماس، بازیگر و فیلم نامه نویس حاضر در بازی رزیدنت اویل جدید کپکام

این هنرمند محترم در استودیوهای جان روزنفلد به بازیگران جوان آموزش بازیگری می‌داد. مدرسه سینما متعلق به John Rosenfeld Studios در رابطه با فوت جنت ماس نوشت: «جنت واقعا یک هنرمند بود و سپاسگزارانه به‌عنوان یک هنرمند زندگی می‌کرد». او که در شمال غرب آمریکا بزرگ شده بود، در دانشگاه هنرهای Cornish شهر سیاتل تحصیل کرد تا بازیگری و ساخت تئاتر را یاد بگیرد. در ماه‌های اخیر اکثر روزهای جنت ماس در مرکز درمان City of Hope شهر لس آنجلس می‌گذشتند. در این لحظات باید برای دوستان و خانواده‌ی مایک نش آرزوی آرامش کرد.


منبع GameRant

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده