// جمعه, ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹

طراح ناتی داگ شایعات مربوط ‌به ساخت یک بازی با حال و هوای قرون وسطا را تکذیب کرد

طراح ارشد کانسپت‌های ناتی‌ داگ که اخیرا با انتشار چند تصویر هنری باعث شده بود بسیاری افراد فکر کنند ناتی داگ در حال ساخت یک بازی با حال‌و‌هوای فانتزی است، اعلام کرده که او درواقع این طرح‌های هنری را از یکی از بازی‌های تازه‌منتشرشده‌ی یوبیسافت الهام گرفته است.

چند روز پیش بود که هیونگ تائک، طراح ارشد کانسپت‌های ناتی‌ داگ چند تصویر هنری (آرت‌ورک) با حال‌و‌هوای فانتزی به اشتراک گذاشت. این موضوع طبق معمول باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی درمیان رسانه‌های ویدیو گیمی مختلف شد و این احتمال را مطرح کرد که تصاویر مذکور به پروژه‌ی تازه ناتی داگ ربط دارند.

این تصاویر هنری در اصل دو ماه پیش در صفحه‌ی تائک نام در وب‌سایت Artstation منتشر شده بود. این تصاویر جذاب را می‌توانید از این‌جا مشاهده کنید. همان‌طور که مشخص است، در این تصاویر شاهد طرح‌هایی از چند کارکتر زن با حال‌و‌هوای فانتزی هستیم. تائک نام در صفحه‌ی خود در وب‌سایت مذکور کپشنی با این مضمون نوشته بود: «این تصاویر از یک بازی جدید الهام گرفته شده‌اند. می‌دانید درباره‌ی چه چیزی حرف می‌زنم...[ایموجی چشمک]»

خیلی‌ها این موضوع را نادیده گرفتند که منظور هیونگ تائک نام صرفا این بوده که این تصاویر از روی «یک بازی جدید» الهام گرفته شده‌اند که او نامی از آن نبرده است. بااین‌حال، همین دو جمله توسط بسیاری افراد اینگونه تفسیر شد که ناتی داگ قصد دارد بازی جدیدی معرفی کند.

حال ظاهرا قضیه روشن شده و می‌توانیم با اطمینان بگوییم که ناتی داگ فعلا بازی جدیدی با تم فانتزی در دست ساخت ندارد. تائک نام خیلی واضح اعلام کرد که این آرت‌ورک‌ها قطعا مربوط‌به یک بازی تازه و در دست ساخت ناتی داگ نیست. او کپشن عکس‌ها را در سایت Artstation تغییر داده و به‌جای عبارت «یک بازی جدید»، اشاره کرده که از بازی Assassin’s Creed Valhalla الهام گرفته است که در زمان انتشار این پست در دو ماه پیش هنوز «یک بازی جدید» به شمار می‌رفت.

شاید از همان ابتدا نیز مشخص بود که این تصاویر احتمالا ربطی به یک بازی معرفی‌نشده‌ از ناتی داگ ندارند؛ چراکه هنرمندان حرفه‌ای و شناخته‌شده که برای استودیوهای معتبر بازی‌سازی کار می‌کنند، هیچ‌وقت تصاویری از یک بازی در دست ساخت را بدون اطلاع آن استودیو و همراه یک ایموجی چشمک در صفحه‌ی Artstation خود منتشر نمی‌کنند؛ که اگر دست به انجام چنین کاری بزنند، درواقع حرفه‌ و شغل خود را در معرض خطر قرار می‌دهند.

خیلی از هنرمندان و طراحان کانسپت صرفا در راستای شغل خود دست به طراحی نمی‌زنند. آن‌ها در بیشتر مواقع و در وقت فراقت، برای افزایش مهارت خود یا محض تفریح کردن، دست به انجام پروژه‌های شخصی یا کشیدن طرح‌های فن‌آرت‌گونه می‌زنند و آثار خود را در سطح اینترنت با دیگر افراد به اشتراک می‌گذارند.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را درصورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع twinfinite

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده