// چهار شنبه, ۵ آذر ۹۹ ساعت ۲۰:۲۰

از انتشار اولین به‌روزرسانی پلی استیشن 5 حدود هفت روز می‌گذرد؛ حال به‌تازگی سونی آپدیت جدیدی برای کنسول نسل نهمی خود جهت بهبود عملکرد سیستم‌عامل آن عرضه کرد.

چند روزی از عرضه کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت می‌گذرد؛ کنسول‌هایی که پس از سال‌ها انتظار به بازار عرضه شده و همانند پیش‌بینی‌ها نیز تا اینجای کار موفق ظاهر شده‌اند. یکی از موضوعاتی که معمولا در سری‌های اول کنسول‌های جدید گریبان‌گیر مشتریان و کاربران می‌شود، وجود باگ‌ها و ناپایداری‌های نامتعارفی در سیستم‌عامل یا سخت‌افزار آن‌ها است. مشکلاتی که شرکت سازنده معمولا با انتشار به‌روزرسانی‌هایی سعی در رفع و برطرف کردن آن‌ها دارد.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که کنسول پلی استیشن 5 نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حدود یک هفته پیش اولین آپدیت این کنسول باهدف بهبود سیستم‌عامل آن منتشر شد. حال اما در جدیدترین اخبار بازی، سونی ساعاتی پیش به‌روزرسانی جدیدی بازهم با تمرکز روی بهبود عملکرد بخش نرم‌افزار پلی استیشن 5 در دسترس عموم قرار داد. این نسخه جدید همانند سری قبل با حجم ۸۶۸ مگابایت و بدون هیچ توضیح تکمیلی از جانب سونی منتشر شد.

البته باوجود انتشار به‌روزرسانی‌های سریع و منظم، اما باید توجه داشته باشید که هنوز تمام مشکلات این کنسول ازجمله کرش شدن دستگاه در زمان Rest Mode و مشکل و باگ دانلود بازی برطرف نشده است.

حال باید منتظر و امیدوار ماند تا سونی طی روزهای آینده با آگاهی از مشکلات کاربران، تمام آن‌ها را به‌طور کامل رفع کند. اگر شما هم کنسول پلی استیشن 5 را تهیه کرده‌اید، لطفا تجربیات خود در این مدت زمان کوتاه را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع vg247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده