// جمعه, ۳۰ آبان ۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

جیم رایان، مدیر پلی استیشن، طی جدیدترین مصاحبه خود در واکنش به سرویس گیم‌ پس مایکروسافت اعلام کرد که در آینده برنامه‌هایی در این زمینه خواهیم داشت.

مدت زمان زیادی از همه‌گیری و محبوب شدن سرویس‌های اشتراکی در صنعت بازی‌های ویدیویی نگذشته است. در این مدت اما بدون اغراق باید سرویس مخصوص مایکروسافت تحت عنوان گیم پس را موفق‌ترین سرویس اشتراکی دانست. برچسب قیمت پایین، گنجینه‌ای از بازی‌های متنوع و البته در دسترس قرار گرفتن بسیاری از بازی‌ها از همان روز عرضه، خصوصیاتی هستند که گیم پس را به یک سرویس محبوب تبدیل کرده‌اند. 

چند سالی است که کاربران پلی استیشن، سونی را به‌دلیل نداشتن سرویس مشابه‌ای در کنسول‌های خود، مورد شکایت و انتقاد قرار داده‌اند. حال اما در جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد سونی همزمان با شروع نسل نهم در این زمینه سیاست خود را نیز ممکن است تغییر دهد؛ چراکه جیم رایان، مدیر پلی استیشن، اعلام کرد که در واکنش به گیم پس اخباری در آینده منتشر خواهد شد.

رایان در بخشی از مصاحبه خود از رقابت با مایکروسافت ابراز خوش‌حالی کرد و آن را باعث تلاش بیشتر و پیشرفت دانست. «جنگ کنسولی عبارتی نیست که من از آن استفاده کنم یا لذت ببرم. برای من این رقابت بسیار جذاب و فوق‌العاده است. اعتقادم این است که همین قضیه باعث می‌شود بیشتر تلاش کرده و حس غرور و تکبر را از خودمان دور کنیم. این رقابت همچنین حق انتخاب به گیمرها می‌دهد که این موضوع بسیار مهمی است.»

جیم رایان درکنار نمادهای پلی استیشن

در ادامه رایان نظر خود را در رابطه با سرویس گیم پس مایکروسافت اعلام کرد. او پاسخی ارائه داد که می‌‌تواند پنجره جدیدی را برای طرفداران پلی استیشن باز کند. «در آینده اخبار زیادی در این مورد منتشر می‌شود. ما سرویس Playstation Now را داریم که در اصل یک سرویس اشتراکی است و در بسیاری از بازارها نیز دردسترس قرار دارد.»

بااین‌حال، رایان توضیحات خیلی شفاف در این رابطه ارائه نکرد و به‌نظر نمی‌رسد که این اخبار ارتباطی به PlayStation Plus Collection که برای پلی استیشن 5 معرفی شده بود، ندارد. لطفا شما هم نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع vg247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده