// چهار شنبه, ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵

Mortal Kombat 11 اسکین‌های جدیدی بر اساس فیلم قدیمی این مجموعه دریافت کرد

بازیگران Raiden ،Johnny Cage و Sonya Blade در فیلم سال ۱۹۹۵ مورتال کامبت، پس از سال‌ها دوباره در قالب این شخصیت‌ها به بازی Mortal Kombat 11 بازگشته‌اند.

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی، سه بازیگری که در اقتباس سینمایی سال ۱۹۹۵ مورتال کامبت نقش‌آفرینی کرده بودند، به‌تازگی برای بازی Mortal Kombat 11 نقش خود را تکرار کردند. کریستوفر لمبرت، لیندن اشبی و بریجت ویلسون-سمپراس پس از سال‌ها صدا و ظاهر خود را دوباره به نسخه‌ی یازدهم مورتال کامبت قرض داده‌اند تا به ترتیب در نقش شخصیت‌های Johnny Cage ،Raiden و Sonya Blade به این بازی برگردند. درصورت تمایل می‌توانید تریلر معرفی آن‌ها را ازطریق لینک یوتیوب تماشا کنید.

بازیگر فیلم ۱۹۹۵ مورتال کامبت در نقش ریدن در بازی Mortal Kombat 11

پک‌های صدا و اسکین این سه نفر درحال‌حاضر در قالب Klassic MK Movie Skin Pack در بازی مورتال کامبت 11 قابل خریداری است. در این پک ریدن با لقب Protector of Earthrealm (نگهبان زمین)، جانی کیج با Hollywood Kombatant (مبارز هالیوودی) و سونیا بلید با Island Bound (محافظ جزیره) شناخته می‌شوند. ظاهر آن‌ها براساس لباس‌هایی که در فیلم مورتال کامبت پاول دبلیو.اس. اندرسون به تن داشتند طراحی شده که به‌طرز جالبی یادآور مدل لباس‌ها در اواسط دهه‌ی نود میلادی است.

چند ماه پیش احتمال آمدن چنین اسکین‌هایی به بازی مورتال کامبت 11 شایعه شده بود که دیروز شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment به آن‌ مهر تایید زد. لمبرت، اشبی و ویلسون-سمپراس با ایفای دوباره‌ی نقش‌شان در مورتال کامبت 11 به کری-هیرویاکی تاگاوا می‌پیوندند که در فیلم اصلی مورتال کامبت در نقش شخصیت شَنگ تسونگ بازی کرده بود و در سال ۲۰۱۹ نیز نقش خود را در مورتال کامبت 11 تکرار کرد.

بازیگر فیلم ۱۹۹۵ مورتال کامبت در نقش جانی کیج در بازی Mortal Kombat 11

Klassic MK Movie Skin Pack  با قیمت ۵.۹۹ دلار به فروش میرسد. خرید این پک احتمالا برای برخی افراد ارزشمند باشد؛ برای مثال، آن‌هایی که از صدا و ظاهر راندا رَوزی در نقش سونیا بلید بازی مورتال کامبت 11 خسته شده‌اند یا اینکه ترجیح می‌دهند با شخصیت نوستالوژیک ریدن در فیلم ۱۹۹۵ که لهجه‌ی فرانسوی شیرینی داشت، بازی کنند.

بازی Mortal Kombat 11 درحال‌حاضر برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، گوگل استیدیا، پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس دردسترس است. استودیوی NetherRealm نیز اخیرا نسخه‌ی «آلتیمیت» بازی مورتال کامبت 11 را منتشر کرد که شامل بازی اصلی، دو Kombat Pack با کارکترهای بیشتر و بسته‌ی الحاقی داستانی Aftermath می‌شوند.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


منبع polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده