نویسنده: آرمین انکشافی
// شنبه, ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۵

سونی می‌گوید تمام پلی استیشن 5های موجود به‌طور کامل فروش رفته است

جیم رایان طی مصاحبه‌ای اظهار کرده که  تمام پلی استیشن 5‌های تولید‌شده به‌طور کامل فروش رفته است.

به‌نظر می‌رسد تعداد بسیار زیادی از کسانی که در روز‌های اخیر در تلاش بودند کنسول پلی استیشن 5 را خریداری کنند، به در بسته خورده‌اند. حال طبق تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، جیم رایان طی مصاحبه‌ای با رسانه‌ی روسی‌زبان TASS گفته است: «تمام پلی استیشن 5‌هایی که تولید کردیم به‌طور کامل فروش رفته است.» با وجود اینکه در چند روز اخیر تعداد زیادی بار پلی استیشن 5 برای فروش به خرده‌فروشی‌ها عرضه شده است، تمام موجودی آن‌ها در عرض چند دقیقه فروخته شد. حالا رئیس بخش پلی استیشن فاش کرده که آن‌ها کل سال جاری میلادی را صرف برنامه‌ریزی برای افزایش تقاضای پلی استیشن 5 کرده بودند و حالا باید به اندازه‌ی کافی از کنسول نسل نهمی‌شان به بازار تزریق کنند تا بتوانند این تقاضای روزافزون را تأمین کنند.

رایان می‎‌گوید: «همه‌ی پلی استیشن 5‌ها فروش رفته است. تا آخرین دستگاه فروش رفته است! من کل یک‌سال گذشته را در تلاش بودم تا اطمینان حاصل کنم تقاضای کافی برای خرید پلی استیشن 5 وجود خواهد داشت. حالا باتوجه‌به مسئولیت‌هایم به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی پلی استیشن، حتی بیشتر از قبل تلاش می‌کنم تا با افزایش عرضه‌ پلی استیشن 5 به تقاضای خرید بسیار زیاد آن پاسخ دهم.»

با وجود این تقاضای روزافزون برای خرید کنسول نسل نهمی سونی، هنوز آماری رسمی از میزان دقیق فروش پلی استیشن 5 به رسانه‌ها ارائه نشده است، اما با اظهارنظر رایان به‌نظر می‌رسد که تک‌تک PS5‌های تولید‌شده توسط سونی به فروش رفته است. همچنین چالش پیش روی ژاپنی‌ها این است که بتوانند هرچه زودتر تعداد بیشتری از کنسول نسل جدید خود را وارد زنجیره‌ی تأمین کنند، چراکه آن‌طور که از شواهد مشخص است، این محصول حداقل در آینده‌ی نزدیک برای خرید کمیاب باقی خواهد ماند.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


منبع pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده